#2016-01-15 04:10:11 

Burzliwy

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Częstochowa

Wiek: 36

Szukam jakiegoś niedrogiego modelu pistoletu strzelającego plastikowymi kulkami. Chodzi mi o model sprężynowy, moim zdaniem najbardziej niezawodny, z magazynkiem na przynajmniej kilka kulek, by nie trzeba było go co strzał ładować.
#2016-01-15 06:56:34 

Krossman

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Opole

Wiek: 35

Moim zdaniem ciekawą opcją jest sprężynowa replika pistoletu G3A wyposażonego w atrapę tłumika dźwięku. Ten model posiada magazynek na osiem kulek, ale ze względu na to, że jest to model sprężynowy, przed każdym strzałem trzeba go od nowa załadować.
#2016-01-15 09:04:32 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

Jak szukasz dobrze wykonanych replik broni krótkiej typu ASG, to radzę zajrzeć do serwisu taniemilitaria.pl. Ja osobiście preferuję broń długą na bardziej pojemne magazynki, najlepiej automatyczną, z napędem elektrycznym, ale jeśli chodzi ci tylko o zabawę i strzelanie do celu, to broń krótka może być całkiem fajna opcją.
#2016-01-15 11:29:37 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Nie boisz się strzelac z takiego pistoletu? Kiedys dostalam taka plastikowa kulka w noge i mialam od tego okropnego siniaka. Mysle, ze jak ktos dostanie w oko, to moze je stracic. Wedlog mnie takie niby zabawkowe pistolety powinny byc sprzedawane dopiero od 18 roku zycia.
#2016-01-15 12:12:13 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

Wszystkim można zrobić krzywdę, a sama broń ASG jest w miarę bezpieczna w użyciu, oczywiście jak przestrzega się jasno określonych zasad.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015