#2016-01-22 05:03:45 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

Zauważyłem, że mój dorastający syn coraz częściej przysypia w dzień. Na początku myślałem, że pewnie w nocy przesiaduje przez komputerem albo przed komórką. Ale jak się okazuje, ani jedno, ani drugie nie jest używane. Podejrzewam, że może mieć problemy z bezsennością. Jak ja byłem młody też miałem tego typu problemy. Czy są lekarze specjaliści, którzy pomagają młodym ludziom w tego rodzaju sprawach?
#2016-01-22 05:30:01 

41Pancio41

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Katowice

Wiek: 48

Pewnie, że są specjaliści. Lekarze pomagają wszystkim bez względu na wiek. Znam kilku dobrych lekarzy, który specjalizują się w leczeniu bezsenności. Pracują w Poradni Profilaktyki i Leczenia Bezsenności. Z całą pewnością przekażą wam, jakie są dobre sposoby na sen, a w razie konieczności wdrożą plan leczenia. Mogą to być zarówno leki, jak i porady na podstawie wywiadu psychologa i psychiatry.
#2016-01-22 07:25:43 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Pierwsze co sobie pomyślałam czytając początek twojego posta, to że faktycznie chłopak przesiaduje w nocy przed komputerem. Ale i młodzi mogą borykać się z kłopotami ze snem. Pytanie tylko co jest ich przyczyną. Musisz porozmawiać z synem i dopytać czy coś się w szkole nie wydarzyło. Może to mieć wpływ na jego zachowanie.
#2016-01-22 08:57:17 

Golem

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Szczecin

Wiek: 30

W większości przypadków wśród młodych ludzi duże znaczenie ma właśnie szkoła i kontakty z rówieśnikami. Kiedyś było to dużo bardziej oczywiste, bo też nie było zbyt wielu możliwości, jeśli chodzi o życie poza domem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015