#2016-01-25 03:48:26 

MalinaKalina

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Poznań

Wiek: 45

Moja córka jedzie na swoją pierwszą wycieczkę szkolną w góry. Chciałam ją dobrze przygotować do takiej eskapady. Przypadkiem natrafiłam na artykuł w necie o tym, że po ostatnich wypadkach w górach powstała nowa moda, a mianowicie zabieranie do plecaka lokalizatora, co o tym sądzicie, przesada czy rozsądek?
#2016-01-25 06:35:44 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Bo ja wiem, dawniej to się wkładało busolę, mapę i czekan, a teraz co, urządzenia detektywistyczne:) co się na tym świecie dzieje.
#2016-01-25 08:08:32 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

A ja wiem, do dziś pamiętam, choć to dość stare dzieje, jak jednej zimy wyruszyliśmy z grupą przyjaciół w góry i się zgubiliśmy, a na dodatek koleżanka zraniła się w nogę i nie mogła iść, przez 3 dni nas szukali, a my myśleliśmy, że już po nas. Na szczęście skończyło się tylko na strachu. Może gdybyśmy mieli takie urządzenie ze sobą, lokalizacja naszego położenia byłaby prostsza i pomoc by szybciej nadeszła i nie musielibyśmy 3 dni spędzać w górach. Dlatego, choć dziś śmiejemy się z przyjaciółmi z tej przygody, to na pewno teraz bym skorzystała z tej możliwości. Udanej wycieczki dla Twojej córeczki życzę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015