#2016-01-25 06:24:30 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

Hejka wam, kupiłam mieszkanie I chciałabym go jakoś fajnie urządzić. Zależy mi na eklektyźmie, to znaczy na kilku różnych stylach w jednym miejscu. Bardzo mi się to podoba, bo nie pozwala mi się zamykać w tylko jednym stylu, dzieki czemu mogę go dowolnie zmieniać w przyszłości. Problem jednak w tym, że jak patrze po katalogach to widze, że inny styl oznacza, ze totalnie nic do soebie nie pasuje. Co robić?
#2016-01-25 08:33:12 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Skoro chcesz mieć wszystko inne to jak ma do siebie pasować? Serio zastanów się. A tak bardziej serio to zobacz sobie w Black Cat Design w internecie, tam masz niby różne, a jednak podobne, więc może uda ci się coś dobrać do siebie.
#2016-01-25 10:25:23 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Ja kupowałem w tym sklepie i powiem, że na początku byłem trochę zestrachany kupować meble w internecie, ale jak zobaczyłem te sofy Chesterfield to oszalałem, a moja kobieta tym bardziej. Tego wlasnie szukałem odkad zobaczyłem ją w telewizji. Może sobie zobacz czy taka kanapa trochę z lat 80tych ameryki ci się podoba, tym bardziej, ze maja mnostwo kolorów do wyboru.
#2016-01-25 11:59:28 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

Tak, te fotele są bardzo ładne jak będę miała większy ogląd co chce to może go też wezmę. Na razie zobaczyłam to http://blackcatdesign.com.pl/c/1545/fotele.html i myślę, że tutaj jest odrobinę większa fantazja, więcej koloru, radości. Wtedy ładnie by ze sobą kontrakstowały.
#2016-01-25 12:13:01 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Przemyślałaś sprawę miejsca do jedzenia? Masz w ogóle miejsce w domu na jadalnię? Wiem, że to teraz niespecjalnie modne ale uważam, że jeśli jest miejsce, to powinna być wydzielona jadalnnina. Na tej samej stronie możesz sobie zobaczyć: http://blackcatdesign.com.pl/c/1557/stoly.html. Nie ma nic gorszego niż kazać gościom jeść na stoliku do kawy... A do tego kawowy też możesz jakoś eklektycznie dobrać.
#2016-01-25 14:54:34 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

Nie no miejsce jest i to sporo więc o to sie nie martwię, oczywiście planowałam zakup stolu i krzeseł tylko że nie mam wydzielonej jadalni a raczej kąt w salonie. Też sie nada bo przynajmniej można zrobic obiad i nie martwić się, że jemy obok brudnych garów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015