#2016-02-02 07:46:17 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Serwus! Czy polecicie jakaś firmę, która produkuje spoty reklamowe. Zależy mi na tym, żeby nagłośnić pewną sprawę, taką fajną akcję, którą organizuje i tak się składa, że wykorzystałem już wszystkie inne drogi rozgłosu, sporo ludzi już o tym wie, ale chciałbym jeszcze taki właśnie spocik, żeby to był film, animacja, cokolwiek, byle tylko nadać jeszcze trochę więcej rozgłosu, bo chcę zrobić takie wielkie buuuum, żeby wiedzieli wszyscy.
#2016-02-02 08:42:26 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

Cześć. Ja sama orgnizowałam niedawno taką małą akcję i wiem, ile nerwów to potrafi napsuć, żeby dać wszystkiemu taki rozgłos, jaki się chce. No bywa ciężko, fakt. Ale też zrobiła taki spot i pomogła mi w tym jedna firma. Wygoogluj sobie Woodpecker i zobacz, jakie oni fajne rzeczy robią. Będziesz pod wrażeniem, mówię Ci. Ja też byłam, jak zobaczyłam, co mają na stronie, a byłam w jeszcze większym szoku, jak już dostałam efekt końcowy. Szczęka mi opadła i nie mogłam się pozbierać.
#2016-02-02 11:19:05 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

No no, na stronie to rzeczywiście bardzo imponująco wygląda. Zaraz będę się z nimi kontaktować i wysyłać specyfikację tego, co bym chciał. Może i mnie szczęka opadnie. NO przynajmniej mam taką nadzieję. Wiesz, chodzi o to, żeby to działało i na mnie, i na wszystkich innych, żeby byli zainteresowani i wzięli w tym chętnie udział, a nie tylko obejrzeli, pośmiali się i zapomnieli, o czym to w ogóle jest.
#2016-02-02 12:37:48 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

No to gwarantuję Ci, że będzie dokładnie tak, jak tego chcesz. Miałam dokładnie takie same obawy i do ostatneij chwili nie wiedziałam, jak to będzie wyglądało, ale wszystko wyszło spoko.
#2016-02-02 13:55:30 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

No to już mi lepiej. Dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015