#2016-02-10 01:58:49 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Witam wszystkich forumowiczów. Mam niejaki problem z moim dorastającym synem. Kuba ma 16 lat i już od jakiegoś czasu wstąpił – jak podejrzewam – w okres buntu. Niewiele ze mną rozmawia, nie zwierza mi się, zdarza mu się dostać jedynkę w szkole albo w ogóle do niej nie pójść. Ja pochodzę z dobrej rodziny i zawsze miałam dobre kontakty z rodzicami więc chciałabym, aby i w mojej rodzinie tak było. Mój mąż dużo pracuje, więc na niego w tej sprawie nie mogę liczyć. Chciałabym sprawić synowi jakiś prezent, myślałam nad jakąś ciekawą tapetą do pokoju. Co Wy o tym myślicie?
#2016-02-10 02:55:38 

Bramka

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Pozwól chłopakowi na trochę luzu. On dojrzewa, pewnie przeżywa przygody miłosne i inne tego typu rzeczy. Wiadomo, że nie będzie o tym opowiadał mamie. Prędzej znalazłby powiernika w tacie, ale jak mówisz, nie widuje go zbyt często. Kupno tapety jest świetnym pomysłem, młodzież uwielbia mieć swoje własne królestwo, gdzie czuje się bezpiecznie. To dobrze o Tobie świadczy, że o tym pomyślałaś.
#2016-02-10 05:00:13 

Astronautka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Sopot

Wiek: 40

Tak, młodzi potrzebują swojej własnej przestrzeni. Na pewno strzałem w dziesiątkę będzie, jeśli wybierając fototapetę do pokoju, pokierujesz się jego zainteresowaniami. Jeśli na przykład obkleisz mu ścianę piłkarzami czy piłkami, a on nienawidzi sportu – jeszcze bardziej się zamknie. Ogromny wybór różnorodnych tapet masz pod adresem: http://www.decorshop.eu/produkty/fototapety/mlodziezowe-c43. Sama kupowałam tapety w decorshop i byłam zadowolona, produkt wygląda w rzeczywistości identycznie jak na zdjęciu, poza tym nie niszczy się. Mam fototapetę już długi czas i wciąż wygląda tak samo ładnie, jak pierwszego dnia.
#2016-02-10 06:10:48 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Oczywiście, że fototapetę wybiorę starannie, aby spodobała się Jakubowi. On ma wiele zainteresowań, ale chyba największym jest muzyka. Potrafi pięknie śpiewać, ponadto gra na gitarze elektrycznym w szkolnym zespole. Ma chyba zamiar stworzyć własny band.
#2016-02-10 08:34:25 

MalinaKalina

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Poznań

Wiek: 45

Zatem kup mu na przykład fototapetę z gitarą. Widziałam też taką fajną tapetę z płonącą płytą winylową, myślę że robi wrażenie. Kuba na pewno będzie chętniej zapraszał do siebie kolegów, przy okazji poznasz ich i ocenisz, zobaczysz z kim zadaje się Twój syn, czy to towarzystwo jest przyzwoite.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015