#2016-02-10 02:09:26 

Golem

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Szczecin

Wiek: 30

Witam.. Miało być pieknie. Znajomi z Franci zostawili nam swój dom w Normandii na wakacje. Wszystko super, winko się leje, ale pojawił się na tym impresjonistycznym horyzoncie problemik. Mianowicie! Oni mają wielką te posiadłość jak sto pindziesiąt a trawy tam co nie miara. I rośnie w tym klimacie jak normalnie nie przymierzajać drożdze!! A kosiarki ani widu, ani słychu. No to my w panike bo tu normalnie zaraz dżungla będzie, a jak oni wrócą to nas zastrzelą chyba. i nie wiem gdzie we Francji kupić kosiarke!! ktośporatuje? jakiś polonais co francais szprecha?
#2016-02-10 03:28:26 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

ło boooże we francji to ja nie wiem, pewnie w jakimś ichnim leroy merlę, ale jest sposób. macie tam internet? jeśli tak to wchódź na stronke dobrej poznanskiej firmy http://www.agrotech-poznan.com.pl/traktorki.html i zamawiaj traktorek ktorym raz dwa skosisz caly trawnik a po problemie nie bedzie śladu. to ma naprawde dobry silnik wiec zobaczysz sama
#2016-02-10 05:30:16 

Luzakowy

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Warszawa

Wiek: 27

kobieto to nie problem. a jak wam jakieś większe chaszcze urosły to zamawiasz też z polskiej stronki jedną ze sprawdzonych na całym świecie kos spalinowych Husqvarna. to ci wytnie wszystko z korzeniami. razem z całym rabarberem
#2016-02-10 06:23:01 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

JA z firmy agrotech żem zamawiał moją aktualną ukochaną kosiarke, mowia na nia Siekierra
#2016-02-10 08:29:50 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

teraz są bardzo długie gwarancje na takie sprzęty nie to co kiedyś
#2016-02-10 09:09:37 

Frajdek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Września

Wiek: 28

to prawda Francuzi będą mieli na potem czym kosić
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015