#2016-02-10 03:21:09 

41Pancio41

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Katowice

Wiek: 48

Postanowiliśmy wspólnie z żoną, że nadszedł w końcu czas na otwarcie swojego interesu. Mamy ku temu nie tylko dobrą wiedzę, ale przede wszystkim miejsce, gdzie swobodnie będziemy działać. Chcemy otworzyć kwiaciarnię, która będzie nie tylko obsługiwała klientów w systemie stacjonarnym, ale chcemy także dowozić wybrane kompozycje do klienta. Co o tym sądzicie, będzie na to odpowiednie zapotrzebowanie?
#2016-02-10 05:11:00 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Popyt na kwiaty będzie zawsze, bo to jest produkt uniwersalny, który sprawdza się w wielu sytuacjach. Jeśli macie dobre namiary na dostawców, a do tego nie musicie szukać i opłacać miejsca, to z całą pewnością interes będzie przynosił określony dochód. Musicie jednak pamiętać, że tego typu sklepów jest już bardzo dużo, dlatego wasza oferta musi się czymś szczególnym wyróżniach.
#2016-02-10 07:11:06 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

Jeśli mogę nieco podpowiedzieć, to jeszcze żadna kwiaciarnia działające detalicznie nie dojeżdża do klienta, aby tam skonsultować ewentualny wybór i zakup. Może to jest dobry kierunek rozwoju. Ja się tym nie zajmę, bo nie mam zielonego pojęcia o kwiatach, ale jeśli wy takie macie to można spróbować.
#2016-02-10 07:27:39 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

Próbujecie wejść na rynek, który jest już dość mocno obsadzony. Praktycznie przy każdej kwiaciarni działa kurier kwiatowy Warszawa ma tych kwiaciarni bardzo wiele, szczególnie w samym centrum miasta można je spotkać na każdej niemal ulicy.
#2016-02-10 08:51:30 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Ale tak jak napisał ktoś wyżej, klienta trzeba zaskakiwać i tutaj jest ich szansa. Może będą to kwiaty egzotyczne, których nie można znaleźć w innych sklepach. A może spróbują doręczać jeszcze szybciej niż inni. To tylko chwila, a już macie dwa pomysły. Zakładam, że przy dłuższej i dogłębnej analizie dojdziecie do jeszcze lepszych wniosków o tym jak poprowadzić swój biznes.
#2016-02-10 09:25:01 

MalinaKalina

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Poznań

Wiek: 45

Oprócz tego, że interes musi być dochodowy, to musi też przynosić radość ich właścicielom. Jeśli tak będzie to nie obawiajcie się o wynik finansowy, będzie na pewno na dużym plusie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015