#2016-03-10 05:35:03 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Cześć, niedługo spodziewam się dziecka, jest to moje pierwsze dziecko, od czego zacząć kompletowanie wyprawki, od przeglądania ofert sklepowych można dostać zawrotu głowy, ciuszków dla niemowląt jest tyle, że nie wiadomo, co wybrać, poradźcie coś, proszę?

#2016-03-10 06:30:29 

Czwartkowa

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Frombork

Wiek: 19

gratulacje, przede wszystkim warto wybrać ubranka przyjazne dla skóry, body, kaftaniki czy śpioszki warto wybrać trochę większe, bobas urośnie ja na drożdżach.
#2016-03-10 07:09:32 

Frajdek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Września

Wiek: 28

czeka Cię dużo zakupów, pamiętam jak moja druga połówka kompletowała wyprawkę i co jechała na zakupy, to nowe rzeczy przywoziła, a to kaftaniki, a to czapeczki, a to łapki niedrapki, nawet nie miałem pojęcia, że tyle rzeczy jest potrzebne, ale trzeba oddać, że niektóre ciuszki wyglądają bosko, tylko maluchy tak szybko rosną, że może lepiej przynajmniej część rzeczy pokupować od zaprzyjaźnionej mamy.
#2016-03-10 08:16:15 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Kupując wszystko w sklepie możesz obejrzeć metki, wiadomo wtedy z czego jest dany produkt, wiadomo jak go prać itd. Wybierz przede wszystkim ubranka z naturalnych materiałów, takich jak bawełna, która nie drażni delikatnej skóry noworodka, nie zapomnij też uprać wszystkiego w specjalnym proszku.
#2016-03-10 10:20:42 

Krossman

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Opole

Wiek: 35

Nie chcę przerywać ciekawej skąd inąd dyskusji o ubrankach, ale z tego co sie orientuję wyprawka dla dziecka, to nie tylko ciuszki, ale wózek, łóżeczko, butelki, smoczki i wiele innych.
#2016-03-10 10:34:20 

Astronautka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Sopot

Wiek: 40

Świeta racja, moim zdaniem nieoceny może być też podgrzewacz do butek, na http://wyprawkowy.pl/podgrzewacze-do-butelek-181 znajdziesz takie urządzenia atestowane i uznanych firm, można w nim podgrzewać nie tylko mleko, ale soki czy inne posiłki.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015