#2016-03-11 02:26:11 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

Witam. Musze się koniecznie podzielić swoim żalem w stosunku do mojego ojca bo już nie mogę z nim wytrzymać. Ciągle pracuje i do tego jak ktoś mu zwróci uwagę to się od razu denerwuje i krzyczy. Ostatnio się chyba nawet zapomniał i mnie zapytał co myślę o łożyskach samonastawnych.. no po prostu wtedy byłam w szoku, co on do mnie mówi.. tak jakby już nie odróżniał pracy od domu. Co robić?
#2016-03-11 04:04:27 

Bramka

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

No kurde nie wiem co Ci szczerze na to odpowiedzieć. Jakby mój tata tak ze mną rozmawiał to ja bym nie mogla ze śmiechu, bo sobie wyobraziłam tę sytuację :P ale jakby robił notorycznie to bym pewnie też martwiła się jak Ty. Nie wiem co Ci doradzić, wybacz
#2016-03-11 06:17:30 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Mam krótkie pytanie, czy oprócz Ciebie jest może jeszcze brat? Czy jesteś jedynaczką?
#2016-03-11 08:57:37 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

Jestem jedynaczką.. co to ma związanego z tematem??
#2016-03-11 11:32:55 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Może to torchę teoria nad wyrost, ale może Twój tata w jakimś stopniu próbuje sobie zrekompensować brak syna i może z Tobą che poruszac takie tematy itp. U mnie było ciut podobnie, ale mój tata jest mechanikiem i się od małego uczyłam o różnych kluczach, śrubach, silnikach itp. Także wiesz, może w tym kierunku poszukaj? Może Twój tata czuje się nierozumiany przez Was i dlatego ucieka w pracę?
#2016-03-11 11:44:14 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Myślę, że koleżanka za mocno naciąga.. pewnie po prostu Twój tata bardzo ciężko pracuje i chce dla Was jak najlepiej, a może przesadził po prostu z zakresem obowiązków i tyle. Może ma stres w pracy i sobie nie raddzi itp? Po prostu porozmawiajcie z nim szczerze i tyle.
#2016-03-11 13:32:12 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

Dziękuje za Wasze wpisy...dużo mi niektóre dały do myślenia. Na pewno porozmawiam szczerze z tatą. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015