#2016-03-21 03:37:46 

FraneKimono

Użytkownik

Nowego samochodu potrzebuję dosłownie na parę dni, ale zależy mi na jak najbardziej solidnym samochodzie. Nie mam czasu na sytuacje jakichś napraw albo awarii. Proszę bardzo o jakieś propozycje wypożyczalni z naprawdę dobrym sprzętem, cena to drugorzędna dla mnie sprawa teraz.
#2016-03-21 06:27:06 

Ptaszyna

Użytkownik

Sam wiesz jak to jest w życiu, że nigdy nie wiesz czy coś ci się nie popsuje, więc nie istnieje pewnie taka wypożyczalnia żebyś miał sto procent szans że wszystko będzie super, nie wiesz kto przed tobą jeździł i jak
#2016-03-21 06:51:05 

DobryWirus

Użytkownik

Wiem o co ci chodzi- lepsza firma to mniejsze ryzyko. Też się tym kierowałem i trafiłem an stronę poznańskiej firmy http://torcar24.pl/aktualnosci/n/wynajem-samochodow.html . Naprawdę solidne samochody mają i ceny też w porządku. Ja akurat tam poszukiwałem zastępczego samochodu osobowego i powiem ci, że bardzo dobrze mi się jeździło takim Fordem Focusem w kombi.
#2016-03-21 08:36:34 

FejmONA

Użytkownik

A może byś pożyczył od kogoś znajomego jak tylko na kilka dni? To chyba najpewniejsza opcja, jeśli chodzi o uniknięcie jakiś awarii, jak myślisz? Ja tak nawet sama parę razy miałam i zawsze jakaś koleżanka mnie podwoziła albo pożyczała jak chciałam gdzieś wyskoczyć na miasto
#2016-03-21 09:31:21 

UprzejmaDama

Użytkownik

Chyba by nie pytał jakby miał jakąś opcje pożyczenia bez wydatków, co? Jeśli potrzeba ci wypożyczalnia aut to Poznań ma sporo do zaoferowania, najbardziej jednak przypadnie ci do gustu to Tor coś tam, którą wcześniej w linku kolega podał. Sama nie wynajmowałam, ale miałam okazję się przejechać bo u mnie w firmie szef miał stamtąd jak przyjeżdżał na wizytacje. Wszyscy co jeździli to sobie te samochody chwalili takż ecoś w tym musi być

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015