#2016-04-05 05:24:20 

Golem

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Szczecin

Wiek: 30

potrzeba mi pilna pomoc związana z kanalizacją, prowadze taką niewielką myjnię samochodową i niestety ewidentie zapchała się kanalizacja bo kurczę wszystko wywala mi do góry i jest po prostu tragedia. Możecie mi powiedzieć jak sobie z tym poradzić? Jest późna godzina, nic żadna firma już nie działa :/
#2016-04-05 06:07:47 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

szerze? żeby samodzielnie wykonać czyszczenie układu kanalizacji to naprawdę trzea być mega koksem bo potrzebne są porządne narzędzia, fachowy sprzet, no chyba że czyścisz rurę w domu to są takie specjalne sprężynki do przebijania syfu. Chyba musisz do rana poczekać.
#2016-04-05 08:02:42 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w Poznaniu na przykład jest firma, która oferuje swoją pomoc przez całą dobę i to właśnie dla kanalizy oraz wodociągów. Sprawdź, może u ciebie też ktoś taki się znajdzie. Swoją drogą myjesz samochody po nocy? ;|
#2016-04-05 10:53:33 

Golem

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Szczecin

Wiek: 30

właśnie z Poznania jestem, nie wiedziałem że da się załatwić coś takiego o tej porze, muszę w takim razie poszukać, dzięki wielkie. Normalnie nie myję po nocy, ale że ostatnio jest duży ruch to mam otwarte do oporu, dopóki są ludze, wiadomo :D Dzięki ogromne za info.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015