#2016-04-05 05:36:31 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Mam taki dylemat.. otóż mój syn ostatnio powiadomił mnie, że chce zrobić całkowite przemeblowanie i ogólnie urządzić swój pokój po swojemu. Wiecie, chce praktycznie wszystko ułożyć sam i dokupić kilka rzeczy, w tym lampę w jakimś niecodziennym kształcie itp. Co według Was powinnam zrobić w tkaim wypadku? Zgodzić się?
#2016-04-05 07:41:17 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

Pewnie ;) niech się dobrze czuje w swoim pokoju, to podstawa. Ja zamawiałam swojemu synowi lampę stąd: http://liliko.pl/Heico-lampy pod linkiem możesz poprzeglądać sobie naprawdę ładne lampki do pokoju, w różnych, właśnie nietypowych kształtach itp. ;)
#2016-04-05 08:49:30 

SłodkaJakMiód

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Szczytno

Wiek: 51

Wiesz.. miałam podobnie ;) mój synek chciał swojego czasu wszystko wymienić, taki bunt chyba wewnętrzny mu się tak objawił. Nawet ulubione kubki zaczął wymieniać na jakieś kubki pomalowane w gwiazdki bo podobne takie są modne i widział w reklamach, że każdy prawdziwy fan czegoś tam, powinien je mieć. Cóż.. za jakiś czas mu minęło, jak zobaczył, że taki bunt to dosyć czasochłonna i męcząca sprawa :P
#2016-04-05 10:02:33 

Astronautka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Sopot

Wiek: 40

Jak coś to polecam skorzystać z internetowego sklepu firmy Bloomingville, mają wielki wybór wielu fajnych rzeczy ;) niech Twój syn popatrzy na ich stronę i jak mu się coś spodoba to mu kup i po kłopocie ;)
#2016-04-05 11:21:07 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Nie widzę w tym zachowaniu nic złego, o ile syn nie zacznie nadto wymyślać, że chce czegoś bardzo drogiego itp. powinien mieć najważniejszy wkład w to jak ma wyglądać jego pokój, bo w końcu tam mieszka itp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015