#2016-04-06 04:12:58 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Dzień dobry. Czy jest jakiś gabinet w Poznaniu albo w okolicznych miejscowościach gdzie są przystępne ceny implantów? Wiem, ze to nie jest tania sprawa ogółem ale niektóre gabinety naprawdę przesadzają. Możecie podać nazwę albo nazwisko kogoś sprawdzonego i taniego?
#2016-04-06 05:46:36 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

Na Twoim miejscu odwiedziłabym bajkodent.pl. To bardzo dobry stomatologiczny gabinet w Poznaniu na Grunwaldzie. Ja do nich trafiłam właśnie szukając w miarę tanich implantów i się nie rozczarowałam- jak na razie bardzo dobrze mi służą. Jak na poznańskie cenniki innych stomatologów to mają naprawdę korzystne stawki, szczególnie biorąc pod uwagę to że robią implanty z takich samych materiałów jak te gabinety które wołają sobie prawie dwa razy tyle za ząb
#2016-04-06 07:46:00 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Rzeczywiście w porównaniu do innych jak tak patrzę na ich stronę i cennik to mają naprawdę tanio implanty zębów w Poznaniu. Bardzo dziękuję za tą poradę na pewno tam zadzwonie i popytam jeszcze o materiały, czas realizacji itp. Już nie od Ciebie pierwszej usłyszałem zresztą o tym gabinecie
#2016-04-06 09:46:46 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Oni uchodzą za ekspertów od stomatologii korekcyjnej w naszych okolicach. Jak są w dobrzy w jednym to pewnie w implantach też :) ja tam kiedyś wybielałam sobie zęby i jestem meeega zadowolona, bo nie wyglądałam jak podróbka lalki barbie tylko tak akurat
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015