#2016-04-07 04:57:24 

FraneKimono

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Poznaniu mogę znaleźć jakieś biuro, które mi w miarę tanio poprowadzi księgowość dla firmy. Chodzi mi o taką całościową obsługę- wszystkie rozliczenia, prowadzenie ksiąg itp. Znacie kogoś kto ma rozsądne ceny?
#2016-04-07 05:56:31 

Golem

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Szczecin

Wiek: 30

Od dłuższego czasu już zlecam całą księgowość takiej firmie z Poznania- znajdziesz ją na tej stronie http://www.ksiegowoscsigma.pl/o-firmie. Bardzo polecam nie tylko ze względu na to, że w porównaniu do innych takich biur mają dobre ceny, ale przede wszystkim za to ze używają nowoczesnych programów i idą z duchem czasu. Jak byś chciał zobaczyć dokładnie jak wyglądają koszta u nich to wejdź w tą zakładkę http://www.ksiegowoscsigma.pl/cennik i tam masz napisane jak skontaktować się z nimi żeby ustalić cenę. Ja porównywałem z innymi takimi firmami już po kontakcie z ich ludźmi i szczerze za tak solidną pracę to nie jest dużo kasy
#2016-04-07 07:19:08 

SłodkaJakMiód

Użytkownik

Posty: 14

Skąd: Szczytno

Wiek: 51

Ja szukałam ostatnio jakie ceny za prowadzenie książki przychodów i rozchodów Poznań sobie zwykle życzy i niektóre firmy podają wprost, ale z większością trzeba się dogadac. Skoro ty chcesz takie kompleksowe uslugi od firmy to warto właśnie żeby mieli elastyczny cennik, bo na pewno wezmą od ciebie mniej jak wszystko im zlecisz :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015