#2016-05-21 02:22:29 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Cześć. Czy możecie mi objaśnić przynajmniej ogólnie czy jest egzamin Cambridge English: First? Znajoma tak się tym ostatnio chwaliła, że jej córka zdała taki egzamin i otrzymała certyfikat, a teraz jest zwolniona z matury podstawowej z angielskiego. Co prawda będzie zdawać rozszerzony angielski ale przynajmniej jeden stres ma już z głowy. Powiedzcie proszę czym charakteryzuje się ten egzamin i do czego może się przydać osobie, która już będzie w posiadaniu certyfikatu FCE.
#2016-05-21 05:20:03 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Witaj. Cambridge First Certificate in English (FCE) jest uznawany przez wiele uniwersytetów i innych instytucji oświatowych jako dowód znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym, a te instytucje przyjmują wyniki FCE w postaci certyfikatu jako spełniające część swoich wymagań wstępnych, ponieważ egzaminy są oparte na realistycznych zadaniach. Certyfikat FCE jest ważnym atutem dla każdego, kto chce pracować lub studiować za granicą lub w międzynarodowym biznesie.
#2016-05-21 07:31:37 

FraneKimono

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

FCE jest przeznaczony dla osób uczących się, których znajomość języka angielskiego jest wystarczająca do wielu praktycznych codziennych celów, w tym biznesie i nauce na uczelniach wyższych. Wybrani kandydaci będą posiadać szeroką znajomość słownictwa i powinni być w stanie konstruować argumenty i używać odpowiednich stylów komunikacyjnych w różnych sytuacjach. Cambridge FCE jest podejmowane przez ponad 270.000 ludzi każdego roku w ponad 100 krajach. Są to cenne kwalifikacje dla każdego, kto chce pracować lub studiować za granicą lub rozwijać swoją karierę, która wymaga umiejętności językowych, w tym w biznesie, medycynie, inżynierii i wielu innych zawodach. Celowe jest także przygotowanie do egzaminów wyższego szczebla, takich jak Cambridge Certificate in Advanced English czyli CAE i Certificate of Proficiency in English czyli CPE.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015