#2016-05-25 11:36:30 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Hello! Sprawa wygląda tak. Mój Misiek zaczyna nową pracę w pubie. Niby jakiś tam specjalny dress code nie jest wymagany, ale wiadomo, powinien wyglądać na luzie, a jednocześnie z jakaś tam dozą elegancji ;) Szukam więc dla niego jakichs fajnych koszul sportowych, tak, aby miał na wyprawkę do nowej pracy :D rzecz w tym, że on straaasznie wybredny jest i jakoś większośc sieciuwek w ogóle do niego nie przemawia… no i gdzie mu teraz kupić jakieś fajne koszule?
#2016-05-25 11:52:25 

Golem

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Szczecin

Wiek: 30

Ty… a Ty zdajesz sobie sprawę, że to niejest kwestia tego, że jemu się te koszule nie podobają, tylko po prostu nie chce mu się mierzyć? :D Ja robię dokładnie to samo, ja mnie moja narzeczona wyciąga do sklepu :D Później marudzi, że nie ja nie mam się w co ubrać i wyglądam jak z ulicy, a mi to akurat średnio przeszkadza. :D
#2016-05-25 12:15:54 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Stary, ja rozumiem, też mi się nie chce przymeirzać, ale raz na rok kup sobie jakąś koszulę ;) To Ci nie zaszkodzi, a może i pomóc. Ale to fakt, że lepiej postaw swojego chłopaka przed faktem dokonanym, po prostu pobierz jego miary z koszul, które ma, albo popatrz porozmiarówce i będziesz wiedziała, co kupić. I myśle, że najlepiej przez internet :P
#2016-05-25 13:25:12 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Wszystko fajnie, tylko gdzie ja dostane tego typu koszule, żeby mu się tez podobały?
#2016-05-25 14:14:34 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Widzisz, ja sobie kupuję koszule na przykład tu: http://reyoung.pl/38-koszule-meskie-sportowe. Są wygodne, niedrogie i fajnie skrojone. Idealne właśnie, jak chce się gdzieś wyjść tak pół formalnie, nazwijmy to ;) Niektórzy je nawet do garnituru zakładaja, choć ja bym się chyba na to nie porwał ;P
#2016-05-25 15:31:54 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Oż ty w dzwonek… kurczę, może rzeczywiscie tutaj znajdę coś dla Miśka :) Super kolego, dzięki Ci piękne :) Jakbym była wolna, to postawiłabym kawę, ale tak to wiesz;D Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015