#2016-06-01 19:02:56 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Szukam prezentu na urodziny dla kolegi który interesuje się historią, szczególnie czołgami, samolotami itd. To dla mnie naprawdę trudny orzech do zgryzienia bo nie dość że mnie te tematy zupełnie nie kręcą to nie wiem z czym mogę to powiązać żeby zrobić fajną niespodziankę. Nie kupię mu przecież czołgu albo rakiety. Macie jakieś pomysły?
#2016-06-01 21:24:10 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Według mnie dla takiego zapaleńca najlepsze będą modele do sklejania. Jeśli chłopak jeszcze nigdy nic nie sklejał to na pewno połknie haczyk i sprezentujesz mu jedną z fajniejszych pasji w historii ludzkości :P. Na rynku są dostępne wszystkie typy uzbrojenia z dowolnego okresu więc na pewno wybierzesz coś ciekawego. Pozdrawiam.
#2016-06-01 23:50:23 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

hmm, brzmi to całkiem ciekawie, a jaki sklep mógłbyś polecić?
#2016-06-02 02:48:56 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Od pewnego czasu kupuję tylko tu: http://agtom.eu/ bo mają dobre ceny i szeroki asortyment nie tylko modeli ale też akcesoriów, klejów i farb. Dostępne są modele różnych producentów z naciskiem na tych najbardziej sprawdzonych i sposród takich polecam ci wybrać coś dla kolegi bo jeśli nie ma doświadczenia to może mieć problem z mniej dopasowanymi częściami drugorzędnych producentów.
#2016-06-02 05:30:25 

Golem

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Szczecin

Wiek: 30

Cześć. Znajomy jakiś czas temu polecił mi ten sklep, zrobiłem już kilka zamówień i jestem bardzo zadowolony. Tak jak piszesz ceny mają bardzo dobre ale dla mnie o wiele większym plusem jest to że niezaleznie od dioramy wszystko mogę zamówić u nich – w jednym sklepie. Ostatnio np robiłem bitwę o Caen 1944 i wszystko, od Cromwelli po Tygrysa II i grenadierów pancernych dostałem w jednym miejscu.
#2016-06-02 06:10:49 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Szukam modeli samochodów w 1:24 czy w tym sklepie też dostanę coś takiego?
#2016-06-02 06:24:50 

Golem

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Szczecin

Wiek: 30

Tak, rzuciły mi się w oczy jak szukałem starych aut do makiety o której mówiłem. Poszukaj tutaj: http://agtom.eu/36-samochody . Nie znam się na modelach samochodów ale słyszałem dużo dobrego o Aoshima. Mam nadzieję że pomogłem bo rzeczywiście ciężko znaleźć niedrogie i dobre modele pojazdów cywilnych.
#2016-06-02 08:37:15 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Bardzo dziękuję. Aoshima to jedna z lepszych firm a ceny jakie tam mają to naprawdę bajka :D. Chyba wezmę od razu kilka kartonów na zapas :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015