#2016-06-02 06:19:18 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Witajcie. Mam problem. Moje związki rozpadają się przez seks. Wszystkie kobiety twierdzą, że nie zaspokajam ich potrzeb seksualnych. Wiele z nich mnie zdradzało i jeszcze do mnie miało pretensje. Nie raz lądowałem na skraju załamania nerwowego, ale od kolegi usłyszałem o metodach zmieniających wielkość i grubość penisa. Cy ktoś z was je stosuje? Jakie sa efekty?
#2016-06-02 06:38:21 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

miałem podobne problemy jak ty. Wtedy kolega polecił mi stronę Penis Pills Rank gdzie znalazłem naturalne środki które na prawde działaja. Na stronie tej zamieszczony jest ranking suplementów diety opartych na ziołach które nie dają żadnych niepożądanych skutków ubocznych, ale za to wywracają do góry nogami życie seksualne. Każda kobita będzie zadowolona z rozmiarów twojego penia. Sam wybrałem z tej strony pigółki MegaSize dzięki którym spełniam się jako mężczyzna, a kobiety nie chcą wychodzić z mojego łóżka. Ten specyfik poprawil mi libdo, powiększył i wydłużył penisa, a na dodatek dał znacznie dłuższą i silniejszą erekcje. Poecam.
#2016-06-02 08:19:43 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Ważne żebyś z seksu ty czerpał radość. A może trzeba znaleźć odpowiedni obiekt pożądań żeby osiągać orgazm bez żadnych chemicznych środków?
#2016-06-02 08:28:36 

41Pancio41

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Katowice

Wiek: 48

Maczo się znalazł. Seks jest jednym z ważniejszyc elementów stałego związku. Jak się skacze z kwiatka na kwiatek i nie ma szacunku do kobiet to można mieć takie podejście, ale nie świadczy to o tobie dobre. A jeśli mężczyzna chce zaspokoić swoją kobietę to oznacza, że jest prawdziwym facetem. Ja się nie wstydzę stosowania wspomagaczy – skoro przynoszą szczęście
#2016-06-02 08:57:10 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Mój mąż wybrał PenimaX tabletki ziołowe – ustawione w tym waszym rankingu na 9 miejscu, ale widoczne efekty kuracji były już po pięciu dniach od rozpoczęcia przyjmowania pigułek. Nasze życie zmieniło się na lepsze.
#2016-06-02 10:29:19 

Golem

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Szczecin

Wiek: 30

osobiście wybrałem Size Power tabletki równierz oparte na naturalnych składnikach które wpływają rozszerzająco na ciała jamiste w czlonku umożliwiając lepszy przepływ krwi. Nie zamienilbym tego specyfiku na żadne inny.
#2016-06-02 11:07:06 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

Bez względu na to co polecają inni mężczyźni, zajrzyj na stronę www.penis-pills-rank.pl – wybierz swuj produkt i zmień swoje życie o 180 stopni. Pewnie, że w życius eks to nie wszystko, ale masz rację, że chcesz coś zmienić rzeby zawiązać stały związek którego podstawą jest życie seksualne. Życzę powodzenia i tszymam kciuki za powodzenie kuracji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015