#2016-06-03 02:55:56 

41Pancio41

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Katowice

Wiek: 48

Witajcie. Jestem w kropce. Obiecałem żonie remont kuchni. Odwlekałem, odwlekałem, ale czas już zabrać się do roboty. Słuchajcie, zupełnie nie wiemy w jaki sposób dziś zaaranżować kuchnię. Mamy jasne płytki na podłodze i ścianie plus dekory z elementami kawy – beż i brąz. Nie wiem jakie meble do tego można dopasować. Raczej z klasycznych byśmy zrezygnowali na wstępie. Takich naoglądaliśmy się przez wiele lat. Podzielcie się waszymi opiniami, opowiedzcie jak u was wyglądają kuchnie.
#2016-06-03 03:04:09 

Astronautka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Sopot

Wiek: 40

Witaj. Moja kuchnia jest mała. Biała, na wysoki połysk. Płytki podłogowe takie drewniane, ciemne. Na ścianie jasny beż z dekorem. Miałam problem z wyborem blatu, ale ostatecznie skorzystałam z neta. Znalazłam tam ciekawe projekty kuchni Poznań tam zakupiłam zestaw, ponieważ mieszkam niedaleko, na szczęscie :D Tobie też polecam, jeśli masz niedaleko do Poznania.
#2016-06-03 05:23:22 

Golem

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Szczecin

Wiek: 30

Witam. Ja może krótko. Jak dla mnie warto zwrócić uwagę na tą firmę mają dobre projekty i opcje dekoracji http://www.sassc.com.pl/site/productDetails?productId=21 . Osobiście sam się zastanawiam nad zmianą mebli w kuchni, by żonie sprawić przyjemność.
#2016-06-03 08:15:46 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Dzień dobry. Ja też niedawno miałam remont w kuchni. Wraz z mężem wspólnie ustaliliśmy, że meble będą proste bez dekoracji, w kolorze ciemnej szarości, matowe. Do tego blat typu corian, duża, biała bateria, umywalka wtopiona w blat. My też postawiliśmy na światełka ledowe do mebli uznałam, że to fajne uzupełnienie. Mamy taki pasek ledowy pod górnymi szafkami. Wygląda to super! Płytki na podłodze mamy wzorowane, to z tych dużych formatów. Tworzące wzór rąbu. Na ścianach mamy dekory i bazę białą z połyskiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015