#2016-06-27 03:15:48 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

Chciałabym w domku mieć oranżerię, ale nie taką zewnętrzną, tylko dokładnie chodzi o wydzielenie części miejsca w domu, czyli ogród w środku domu, za przeszklonymi oknami. Czy ktoś się z tym już spotkał i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami.
#2016-06-27 04:05:57 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

ŁłłłO matko z córko, a czy już standardowe doniczki na oknach nie wystarczają, tylko trzeba aż ogródek mieć w domu?
#2016-06-27 05:28:11 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Widziałam coś podobnego na filmie. Piękne, można si w takiej oranżerii zupełnie zakochać. Aż się rozmarzyłam.. Niestety nie pomogę co do kwestii organizacyjnych i technicznych, ale naprawdę gratuluję pomysłu i odwagi.
#2016-06-27 08:25:43 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Wiesz, u nas w Polsce ciężko jest z takimi projektami i raczej rzadko się spotyka ogrody w środku domu u normalnych ludzi, już szybciej spodziewałbym się basenu.. ale jeżeli mogę cos poradzić, to najlepiej byłoby się udać do fachowców z tym tematem, bo projektowanie wnętrz takiego rodzaju, które cię interesuje nie należy do codzienności i z pewnością trudno ci będzie znaleźć kogoś kto ma u siebie w domu oranżerię i ci doradzi.
#2016-06-27 09:04:40 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

Może i racja, niewielu ludzi postępuje w sposób nieszablonowy i szuka nietuzinkowych rozwiązań. Może rzeczywiści pomóc mi może tylko architekt wnętrz Kraków to w końcu duże miasto i na pewno znajdę kogoś kto się specjalizuje w takich specyficznych domowych rozwiązań. W każdym razie szkoda, że nie trafiła się pokrewna duszka, która już coś takiego przetestowała. W każdym razie z serduszka dziękuję za pomoc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015