#2016-07-18 01:17:28 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

Mam podbramkową sytuację bo mój mąż został zaproszony na bardzo prestiżowy bankiet i rozdanie nagród. Czekał kilka lat na to wyróżnienie wiec chcialabymbyc obecna ale jestem w ciazy i to w 6 miesiacu. Czuje sieswietnie i z mojej strony nic nie stoi a przeszkodzie zebybyc obecną ale obawiam się że nie znajdę czegoś odpowiedniego na wyjście. Nie musi to być jakaś super kreacja, byleby w miarę kobieco i elegancko wyglądało. Znajdzie sie cos takiego?
#2016-07-18 03:44:06 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

No oczywiście kochana! Niedrogą wieczorową sukienkę ciążową znajdziesz np w sklepie Moromu. Zamawiać można przez internet a ilość wzorów i krojów jest olbrzymia wiec na pewno znajdziesz cos dla siebie i bedzieszpieknie wyglądać. Przecież nam kobietom tez coś od życia się należy a skoro czujesz sie na siłach to swietnie ze chcesz isc.
#2016-07-18 06:11:30 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Dokładnie, moja partnerka jeździła ze mną na koncerty jazzowe kiedy była w ciązy. Mam zespół który gra od wielu lat, zawsze czuję się lepiej i nie mam tremy kiedy wiem ze moja wybranka gdzies tam jest i słucha jak gram.
#2016-07-18 07:36:21 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Cóż za romantyczna historia :). To pewnie zebrała niezłą garderobę skoro tak sobie jeździliście?
#2016-07-18 09:11:47 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Musze przyznać że jest tego za dużo ale sam mam sentyment do tych ubrań :P. Kilka razy juz zabierałem siezebyzrobic im zdjecia i posprzedawac ale zrezygnowałem bo sentymenty mi nie pozwalają. Chyba nigdy tego nie zrobie, kto wie moze jeszcze sie przydadzą :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015