#2016-07-18 20:51:51 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

W mojej firmie planujemy w najbliższym czasie dość dużą akcę promocyjną pewnego towaru. W związku z tym wielu handlowców rusz w Polskę, jednak nie mam dla nich wystarczająco dużo samochodów. Szukam pewnego punktu z pewnymi samochodami, który obsługuje właśnie firmy.
#2016-07-18 23:41:00 

Frajdek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Września

Wiek: 28

Czyli jednym słowem potrzebujesz wynajmu krótkoterminowego. To dobra udługa, bo nie muszi kupować auta, tylko bierzesz je do konkretnego celu na konkretny czas. W mojej firmie też tak robimy, że bierzemy tylko na chwile i oddajemy. Polecam firmę wypozyczalnia-borexpo.pl, w której masz najlepsze ceny.
#2016-07-19 02:35:30 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Dzięki właśnie takiego kontaktu szukałam, bo nie dość ze ceny sa dobre, to widze że jeszcze mają bardzo dużą liczbę aut, a ja jednorazowo mogę potrzebować nawet dziesięć. Akcja w koncu będzie dość spora.
#2016-07-19 05:20:58 

Burzliwy

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Częstochowa

Wiek: 36

Mogę tylko potwierdzić, że to bardzo dobra firma i oferuje doskonały wynajem samochodów dla firm Poznań to ich główne miejsce działalności, ale auto generalnie mozna wypozczyc w całym kraju. A ceny no fakt najniższe :)

#2016-07-19 07:59:02 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Kierowcy na pewno się ucieszą, bo auta są doskonale przygotowane do jazdy, no ale tak musi działać profesjonalny wynajem samochodów Poznań to duże miasto i klientow też jest sporo. A jak jest dużo klientów, to opinia szybko się rozchodzi, dlatego o klientów trzeba dbać :)

#2016-07-19 08:39:07 

Krossman

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Opole

Wiek: 35

Jako, że często podróżuję samolotem, to uwielbiam korzystać z lotniskowych wypożyczalni aut, a ta tutaj jest najlepsza z jakiej korzystałem. Z tak dużym wyobrem aut nie miałem jeszcze do czynienia. W Twoim przypadku na pewno ta współpraca się opłaci i Twoja akcja okaże się sukcesem.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015