#2016-09-21 01:39:54 

41Pancio41

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Katowice

Wiek: 48

Witam. Mam takie zapytanie. Mam BMW. Jeździć mi się nim nie chce dalej, bo po prostu już nie mam siły na to auto. Tyle w nie władowałem, ze po prostu aż się żal go pozbywać. Ale ładować do niego trzeba jeszcze o wiele wielewiele więcej, a ja mnie się po prostu nie chce. Chcę wsiadać do samochodu i jechać, a nie martwić się czy dzisiaj rano uda mi się z garażu wyjechać. Echo no masakra normalnie, mówię. Nie chce ktoś z Was kupić? Chętnie tanio sprzedam
#2016-09-21 02:33:44 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Takie auto mi się zawsze marzyło, ale jak mówisz, że ciągle się z nim coś dzieje, to raczej chyba nie będę chciał sobie dodatkowo jeszcze życia zatruwać takim problemem :P Moich mi już wystarczy. A próbowałeś sprzedawać? Jakiś miłośnik co się na tym zna to pewnie sobie doskonale poradzi z takim samochodem i będzie wiedział co i jak należy zrobić, żeby działało wszystko dobrze
#2016-09-21 02:55:29 

41Pancio41

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Katowice

Wiek: 48

Chciałem sprzedać, ale każdy kto się dowiaduje, że tam jest jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia to się wycofuje. To jest jednak auto luksusowe i nie każdemu się chce tam grzebać pod maską co 5 minut. Teraz mi już po prostu tylko na tym zależy, żeby się pozbyć tego samochodu i tyle
#2016-09-21 03:42:52 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

A próbowałeś ze skupem? Wiem, że skupy często takie auta kupują i można rzeczywiście też jakiś zwrot kasy, która się włożyło uzyskac. Nie tak jak bezpośrednio byś komuś sprzedawał, ale tyle, że to się jeszcze po porstu opłaca
#2016-09-21 05:36:34 

41Pancio41

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Katowice

Wiek: 48

A gdzie taki skup mogę znaleźć? Coś Ci na ten temat wiadomo?
#2016-09-21 08:25:10 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

A wiadomo ;) Na stronie http://superautomarket.pl/skup-aut-bmw/ sobie poczytaj o takim skupie, gdzie właśnie BMW kupują i to jeszcze płacą całkiem nieźle. Jak się chcesz pozbyć tego swojego problemu, to po prostu wbij tam i tyle ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015