#2016-10-25 05:11:53 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

Poszedłem do sławnego krakowskiego neurologa i dowiedziałem się, że moje problemy ze zdrowiem są poważniejsze niż myślałem. Mam zrobić badanie wysiłkowe ale zupełnie nie wiem gdzie się na nie udać. Terminy na kasę chorych są co najmniej chore. Możecie polecić sprawdzoną miejscówkę, najlepiej w centrum?
#2016-10-25 08:07:26 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

badań nie robi się w gabinetach w centrum, bo ceny tam są kosmiczne. No chyba, że masz kartę Medicover ale wtedy nie pytałbyś o takie rzeczy na forum. Lepiej poszukaj mniejszej przychodni, na obrzeżach. Wydasz mniej kasy a i terminy pewnie będą realniejsze.
#2016-10-25 08:19:49 

Czwartkowa

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Frombork

Wiek: 19

Na Nowej Hucie jest przychodnia NZOZ ReVita Kraków. Jak tam byłam w czerwcu, to mieli w swojej ofercie takie badanie. Nie wiem jak teraz. W ogóle mają tam sporo sprzętu i sprawną organizację pracy. Jeżeli możesz dojechać w tę część miasta to warto.
#2016-10-25 10:05:02 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

Dzięki, sprawdzę. A miał ktoś takie badanie? Możecie opowiedzieć jak wrażenia po nim? Trzeba się rzeczywiście nalatać? Obawiam się, że po kilku minutach będą mnie stamtąd zbierać na noszach, bo co jak co ale biegać to ja nie potrafię.
#2016-10-25 12:28:08 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

chodzisz albo biegasz na bieżni, zależnie od tego w jakiej jesteś kondycji, przypięty do aparatury. Potem, jak już zadyszka minie, dostajesz wyniki z badania wysiłkowego i dowiadujesz się jak kiepskim jesteś materiałem na sportowca (przynajmniej tak było w moim przypadku, kiedy największą aktywnością było przejście z samochodu na parking zakładu pracy i do domu). Stan przedzawałowy przed czterdziestką, zajadany pizzą i fast foodami dał się we znaki ze zdwojoną siłą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015