#2016-10-30 18:28:41 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

mam starszny problem z moimi uszami. Oprocz tego ze sa kształtne i je lubie to nie mogę nic powiedziec o nich dobrego bo kiedy poszlam przekłuć uszy to się okazalo ze w ogole zadnych kolczykow nie mogę włożyć.. wszystko konczy się ropą… no i ten ból : ( Miałyście tak kiedys? Bo ja nie wiem co robic. I troche zalamana jestem nei ukrywam . Czy uszy przestaną kiedyś ropieć od noszenia kolczyków?
#2016-10-30 20:26:08 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

No ale nie musisz przeciez nosic koniecznie kolczykow. bo jest mnóstwo innej biżuterii. A teraz biżuterii w sklepach internetowych i stacjonarnych jest tyle ze wybór jest duży. Bo biżuteria musi być dopasowana do człowieka, do tego co ma na sobie, ładnie wygląda biżuteria ze szlachetnych materiałow ale ona nei kosztuje 5 zł jak niektórzy myślą.
#2016-10-30 22:48:42 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

A bylas z tym u lekarza specjalisty? bo może potrzebujesz jakiegos silniejszego na to antybiotyku? I może wtedy by to pomoglo? Ja nigdy takiej sytuacji nie mialam wiec nie mogę sobie tego wyobrazic ale wiem, ze po prost u niektórzy nie mogą nosic np. plastyku lub srebrna no i …. jest problem. Ale jak nie bylas u specjalisty to wg mnie szukaj pomocy ;)
#2016-10-31 01:30:47 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

Nie bylam. A myslsisz,z e warto isc? Myslisz ze może pomoc?
#2016-10-31 03:31:14 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Idź do dermatologa i może cos ci powie co robic : ) Glowa do gory.
#2016-10-31 05:55:23 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Jak kupujesz kolczyki w sklepie internetowym lub stacjonarnym to zapytaj dokladnie o to z czego sa dokladnie zrobionie. Bo może jest cos o czym nie wiesz. A kolczyki jednak uzupełniają stroj no i nie raz sprawiaja, ze kobiety czuja się bardziej kobieco.
#2016-10-31 07:39:02 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

cos w tej kobeciecosi jest. ; )
#2016-10-31 10:16:36 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

No ja nie ywobrazam sobie zycia bez bransoletek z kryształami Swarovskiego no i jakies kolczyki z kryształami. Super sprawa. Idealne wykończenie każdej formalnej sukienki. : ) ja np. kupuje na bizuteria-radziszewska.pl i cenowo tez jest ok. Oni maja kolczyki, pierścionki itd. No i tez bizuterie typowo na slub. Wiec w sumie jak na internetowy sklep to sporo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015