#2016-12-02 04:23:19 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Siemka. Mam taki zasadniczy problem. Serio zależy mi na studiach, bo jestem na naprawdę świetnym kierunku (muzykologia) ale no wybitnie nie potrafię pisać :(. Oczywiście nie mam wyjścia i muszę napisać pracę magisterską. Mam już nawet pomysł, temat, ale poza tym zupełnie nie wiem jak się zabrać do pisania. Myślałam już nawet, żeby to komuś zlecić albo coś, choć z drugiej strony boję się że ktoś odwali taką chałę że szkoda gadać. Nie wiem, znacie kogoś sprawdzonego, do kogo warto się zgłosić? Nie zależy mi naprawdę na tym żeby ktoś to zrobił całe za mnie – ja dostarczę materiałów i w ogóle. Wiecie może czy to się opłaca, czy lepiej męczyć się samemu?
#2016-12-02 07:01:35 

Czwartkowa

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Frombork

Wiek: 19

Jeśli chodzi o to, ile kosztuje magisterka to rzeczywiście rozległy temat. No bo to zależy z kim rozpocznie się taką współpracę. Sama się tym szczerze nie zajmowałam, ale przeglądając fora widziałam dużo ofert. Trzeba zrobić dobry research, popatrzeć co i jak, no i oczywiście nie wybierać pierwszej lepszej osoby, bo to się zwykle źle kończy. Radziłabym na pewno zachować ostrożność – mój chłopak się naciął na coś takiego.
#2016-12-02 08:52:25 

Krossman

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Opole

Wiek: 35

Znam trochę temat. Miałem co prawda tylko do czynienia z pisaniem prac licencjackich, ale podejrzewam, że z magisterkami jest podobnie. Ja się zgłosiłem do większej firmy, zleciłem, wytłumaczyłem co i jak, no i miałem naprawdę dobrą pracę, do której nikt się nie doczepił.
#2016-12-02 11:00:33 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Kupno to nie jest taki zły pomysł. Dobry materiał oddają chociażby ludzie z portalu E Praca Dyplomowa. To porządny serwis, nie żadna ściema – mam znajomych, którzy się tam zgłosili. Trzeba spróbować, żeby się przekonać. A jak nie, trzeba poszukać po prostu większych firm i na pewno nie brać osób prywatnych, chyba że to dobrzy znajomi ;)
#2016-12-02 12:23:17 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Dzięki wszystkim za opinie. Widziałam już chyba setkę ofert pisania prac i chyba na coś w końcu się zdecyduję. Rzeczywiście – temat rzeka. Mimo wszystko widziałam już tyle ofert, że będę miała w czym wybierać. Nie wiedziałam, że jest na to aż takie zapotrzebowanie. W każdym razie dziękuję wszystkim za pomoc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015