#2016-12-02 06:21:43 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Zastanawiam się nad otwarciem własnej firmy, ale nie wiem jeszcze dokładnie, czym konkretnie miałabym się zajmować. Najpierw myślałam o otwarciu nieduzej restauracji albo baru, gdzie serwowałabym zdrowe dania i wyszukane napoje, np. koktajle owocowo-warzywne. Potem chodziło mi po głowie otwarcie sklepu ze zdrową żywnością, a w końcu pomyślałam, ze może jednak najlepiej zacząć od sprzedawania modnych ubrań we własnym sklepie. Ubrania przynajmniej się nie zepsują, jak to może się stać w przypadku żywności. A Wy jaki rodzaj działalności polecilibyście osobie niemającej doświadczenia w zarządzaniu firmą?
#2016-12-02 07:03:34 

Astronautka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Sopot

Wiek: 40

No skoro nie masz doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności, to wydaje mi się, że sklep będzie lepszym rozwiązaniem niż restauracja czy bar. Jego otwarcie i prowadzenie wymaga mniej zachodu niż otwarcie restauracji. No a co do tego, co masz w nim sprzedawać, to chyba sama powinnaś wybrać, biorąc pod uwagę to, co bardziej Cię interesuje i na czym lepiej się znasz.
#2016-12-02 09:25:24 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

W sumie to interesuję się zarówno zdrowym odżywianiem, jak i modą. Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć, co jest moją większa pasją i na czym lepiej się znam.
#2016-12-02 10:26:57 

Astronautka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Sopot

Wiek: 40

Wobec tego powinnas zrobic rozeznanie w swojej okolicy, czy bardziej jest tam potrzebny sklep z ubraniami, czy może jednak brakuje sklepu ze zdrową żywnością.
#2016-12-02 12:08:46 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Z tego co zauważyłam, to brakuje tam dobrego sklepu z nową, modną i niedrogą odzieżą. Są sklepy z odzieżą używaną, gdzie jednak trudno wyszukać cos modnego, jak również butiki z odzieżą modną i elegancką, ale nie na każdą kieszeń.
#2016-12-02 12:33:33 

Astronautka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Sopot

Wiek: 40

Rozumiem. W takim razie Ty możesz otworzyć taki sklep jakiego tam brakuje. Przejrzyj oferty dobrych hurtowni odzieżowych w Internecie i przekonaj się sama, jak duzy wybór modnych i niedrogich ubrań dobrej jakosci mają w swojej ofercie. Myślę, że taki asortyment przypadnie do gustu zwłaszcza ludziom młodym, którzy podążają za aktualnymi trendami, choć nie mają na tyle pieniędzy, żeby kupowac drogie, markowe ubrania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015