#2016-12-19 07:28:53 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

Tak jak w temacie, zastanawiam się czy to jest w ogóle możliwe, żeby roboty inżynieryjne były wykonywane w szybkim tempie, ale bez żadnych wpadek i tak zwanego robienia po łebkach. Czy nie trzeba poświęcic więcej czasu, żeby wszystko zostało wykonane na odpowiednim poziomie i żeby być zadowolonym z końcowych efektów? Zapraszam do dyskusji…
#2016-12-19 09:04:04 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

ja myślę, że się da, tylko trzeba wszystko bardzo dobrze zorganizować i mieć zaangażowanych pracowników, którzy faktycznie pracują, a nie migają się. I jeśli maksymalnie wykorzysta się czas pracy, i jeszcze ma się dobry sprzęt, to da się wiele zdziałać.;)
#2016-12-19 10:04:08 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

da się szybko i dobrze. Też wątpiłem, ale ta oferta https://www.amc.net.pl/budownictwo,budownictwo-inzynieryjne,4.html w praktyce mnie przekonała. Faktycznie ma znaczenie dobre zarządzanie, sprzęt i chyba też doświadczenie, bo jak robi się coś po raz kolejny to jest prościej.

#2016-12-19 11:46:58 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

trzeba się bardzo spiąć, ale można, nieraz strasznie męczyłem się ze swoją małą firmą remontową, ale oddaliśmy wszystko zawsze w terminie i bez usterek.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015