#2017-01-10 00:14:03 

Nemesis44

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Cieszyn

Wiek: 28

lubicie kupować ciuchy przez Internet? Zawsze wam się udaje dobrze dobrać produkt i nie macie wpadek typu – ale to miało wyglądać kompletnie inaczej?;) chętnie też poznam jakieś sprawdzone sklepy z naprawdę porządną odzieżą, i dla kobiet, i dla mężczyzn… ostatnio szukam dla siebie jakiejś fajnej spódnicy, ale nigdzie nie mogę nic ciekawego wyszperać.;)
#2017-01-10 02:52:53 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

lubię zamawiać ciuchy przez Internet, bo można trafić na naprawdę opłacalne okazje. I szybciej się kupuje, bo po prostu wybierasz daną kategorię i tyle, a nie błądzisz między półkami, by i tak po kilkunastu minutach stwierdzić, że nic Ci się nie podoba… jeszcze nigdy nie miałam żadnej wpadki z zamówieniami. Chociaż nie, raz, ale to raczej problem z kurierem, który do mnie nie dotarł, ale sklep bardzo ładnie rozwiązał sytuację i dał mi zniżkę na kolejne zakupy.;)
#2017-01-10 04:22:01 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

jeśli chodzi o konkretne sklepy to ja mogę polecić ten https://splendear.com/, mają spory wybór dobrej jakości produktów.;) też lubię kupować online i nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby coś poszło nie tak. Przeciwnie, lepiej wychodzą mi zakupy w sieci, niż w realu.;p
#2017-01-10 07:01:39 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

zgadzam się, na splendear.com można dostać wiele fajnych ubrań. Poza tym co jakiś czas robią wyprzedaże i obniżki, co jest bardzo na plus.;) A kupując online klient ma sporo praw, więc nawet jak coś pójdzie niezgodnie z planem to łatwo jest towar oddać albo zareklamować. Polecam sprawdzić jakie są o tym zapisy prawne.;p
#2017-01-10 08:32:41 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

ja dopiero się uczę kupować przez Internet, ale już mi się to bardzo podoba…;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015