#2017-01-13 02:30:19 

MalinaKalina

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Poznań

Wiek: 45

Witam serdecznie, poszukuje dla mojej firmy agencji zajmującej się wynajmem hostess na terenie Warszawy. Organizujemy duże przyjęcie biznesowe, na którym zjawią się klienci zagraniczni. W związku z tym oczekujemy od hostess dużego profesjonalizmu, znajomości języka angielskiego i wysokiej kultury osobistej. Może ktoś z Was miał już styczność z jakąś agencją i może nam coś polecić?
#2017-01-13 05:21:06 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Witaj, mogę polecić Ci agencję, z której sama korzystałam podczas organizacji akcji promocyjnej jednego ze sklepów. Byłam bardzo zadowolona z obsługi agencji, ponieważ wykazali się wyjątkowym profesjonalizmem. Hostessy były idealnie dobrane do wydarzenia, miały już duże doświadczenie w tego typu imprezach, więc wszystko odbyło się rewelacyjnie. Na ich stronie internetowej: http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-warszawa/ znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, zdjęcia hostess i filmik.
#2017-01-13 05:58:19 

Frajdek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Września

Wiek: 28

Hej! Ważne jest aby dobrać hostessy do typu wydarzenia. Na organizowane przeze mnie wydarzenie wybrałem agencję hostess Caneli i byłem zachwycony! Idealna organizacja, profesjonalne hostessy, które znały się na swojej pracy i przede wszystkim zadowoleni klienci.
#2017-01-13 07:19:27 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Cześć, również bardzo polecam wspomnianą agencję – pełen profesjonalizm, miła obsługa i dostosowanie się do oczekiwań klienta. Mają bardzo dużą bazę hostess, więc bez problemu można wybrać dziewczyny o wysokich kwalifikacjach.
#2017-01-13 08:24:45 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Witam! Również polecam, korzystałam z ich usług i w porównaniu z innymi agencjami hostess są niezastąpieni. Co fajne, działają na terenie wielu miast Polski.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015