#2017-02-06 21:42:01 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

Chciałabym znaleźć jakieś ladne klasyczne meble do salonu takie, które nie będą się rzucac w oczy a poza tym sa praktyczne w uzytkowaniu. Wiec nie sa jakies wielkie gabarytowo no i maja ładnie zaprojektowane polki. Gdzie dostanę cos takiego?
#2017-02-06 22:38:30 

Bramka

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

jeśli o salon, to zawsze dobrze jest to miejsce zrobic w taki sposób, żeby było jak najbardziej praktyczne. Wiec nie dziwie się ze ty chcesz tak samo. Bo to po prostu koniecznosc, jeśli chce się wygodnie mieszkac. Poza tym klasyczne meble do salonu sa zawsze modne. U mnie sprawdzaja się swietnie meble kupione tutaj http://meblex-rawicz.pl/category/meble-pokoj-dzienny-salon no ale to musisz sobie dokladnie przejrzeć, co oni maja w ofercie. Bo oni maja również meble nowoczesne no i oświetlenie do pomieszczeń. Zalezy czego dokladnie potrzebujesz.
#2017-02-07 00:50:10 

Astronautka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Sopot

Wiek: 40

Co do mebli to klasyczne meble to jest dobry wybor. Bo wtedy nie ma potrzeby ich co chwile zmieniac ;)
#2017-02-07 02:45:54 

Bramka

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Wiesz, ta firma Meblex Rawicz to jednak cenowo jest atrakcyjna, bo oni maja bezplatna dostawe już od 1500 wiec w sumie kupi się jedynie kilka mebli i jest transport. No ja mam Alexandria i kolor tutaj dębowy naprawdę jest spoko. Poza tym całość ma takie ładne bardziej ramkowe fronty, ale to sobie poszukaj jak ci się chce.
#2017-02-07 04:42:26 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

niektórzy mysla ze jak robia pomieszczenia takie jak z magazynu to jest dobry wybor. Tylko ze wtedy wnętrza nie oddaja charakteru domownikow i to nieco lipa wychodzi. Wg mnie lepije jest się tylko inspirowac i szukac swojego indywidualnego stylu, który tez przeciez się zmienia co jakis czas.
#2017-02-07 06:34:30 

41Pancio41

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Katowice

Wiek: 48

u nas przy zmianie mebli był ambaras, bo zona chciala nowoczesne meble a ja klasyczne. Ale wyszlo na moim, bo przekonałem ją, że klasyczne meble po prostu stoją dłużej i się nie nudzą ;) hehe
#2017-02-07 09:09:59 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

z mojej perspektywy to jest tak ze niektórzy chca upchac wszystko w swoich pokojach czy w ogole domach i robia graciarnię z domów, bo to było tanie, bo to . A przeciez dom albo mieszkanie nawet musza grac jako całość.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015