#2017-02-28 05:07:25 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

Orientujecie się może ile może kosztować takie kompleksowe zregenerowanie tylnego zawieszenia, tej nieszczęsnej belki skrętnej w Megane? Warsztat najlepiej w Wa-wie, auto mi się zarwało ostatnio :/ Meganka pierwszej generacji, zwykła wersja HB.
#2017-02-28 07:14:11 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Musisz pojeździć po warsztatach i po prostu popytać o ceny, rozpiętość jest bardzo duża, ale nie polecam iść po taniości, chytry traci dwa razy, niestety ja już kiedyś się o tym przekonałem.
#2017-02-28 08:15:18 

Luzakowy

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Warszawa

Wiek: 27

Ceny Kolego możesz bardzo dokładnie sprawdzić sobie tutaj http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/. Generalnie oni tam wykonują naprawdę kompleksową regenerację belki w Warszawie, a więc oprócz wymiany wszystkiego, czyli drążków, łożysk i tulei, masz też diagnozę belki czy coś z niej będzie. Pomimo tego ceny naprawdę przystępne według mnie.

#2017-02-28 09:03:51 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

To, że nie po taniości to ja naprawdę doskonale rozumiem, chciałem poznać orientacyjny koszt takiej usługi po prostu, i tyle. Dzięki serdeczne za tego linka, zainteresuje się tym. Na stronie serwisautfrancuskich.pl jest nawet informacja o gwarancji na 3 lata, to naprawdę dobrze bo chce jeszcze pojeździć nim.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015