#2017-09-26 19:57:46 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

Cześć. Zastanawiam się nad użyciem specjalistycznego kremu na powiększenie piersi, bo nie jestem zadowolona z rozmiaru swojego biustu. Czy któras z Was orientuje się, jaka jest cena takiego preparatu i czy w ogóle warto go stosować?
#2017-09-26 21:23:01 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Ja nie mam pojęcia, ile kosztują takie kremy, bo w ogóle wczesniej o nich nie słyszałam. Ale zaintrygował mnie ten temat i też chętnie się dowiem, ile mniej więcej kosztuje krem na powiększenie piersi.
#2017-09-26 23:52:26 

Bramka

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Ja kupiłam skuteczny krem na powiększenie piersi w dobrej cenie w sprawdzonym sklepie z artykułami erotycznymi. Sklep ten działa online i oferuje szeroki wybór produktów dla niej i dla niego. Jeśli chodzi o preparaty na powiększenie biustu, to wybrałam łagodny żel, który zawiera masę perłową oraz naturalne wyciągi roślinne, np. z nagietka, morszczynu oraz cytryny. Na poczatku nie byłam pewna, czy przyniesie on oczekiwane efekty, ale już po jakichś trzech tygodniach stosowania zauważyłam zdecydowaną poprawę wyglądu swoich piersi. Zresztą mój chłopak tez to zauważył :)
#2017-09-27 02:27:53 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

To ciekawe. A jak konkretnie zmienił się wygląd Twojego biustu? Czy piersi rzeczywiście urosły?
#2017-09-27 03:33:19 

Bramka

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Żel ma działanie modelujące, ujędrniające i wypełniające, co w efekcie przekłada się na powiększenie biustu. Może efekt nie jest spektakularny jak po operacyjnym powiększeniu piersi, ale na pewno da się go zauważyć. Poza tym biust wygląda naturalnie, a nie sztucznie jak po ingerencji skalpela.
#2017-09-27 06:11:03 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

Rozumiem. Chyba zdecyduję się na zakup tego preparatu. Ciekawa jestem, czy też po około trzech tygodniach stosowania zauważę pierwsze efekty. Fajnie by było poczuć się bardziej kobieco.
#2017-09-27 06:40:00 

Bramka

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Na pewno warto wypróbowac ten żel. Sama zobaczysz, czy efekty jego stosowania będą dla Ciebie zadowalające. Ja póki co jestem zadowolona i to bardzo.
#2017-09-27 09:17:53 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Mnie również zainteresowała ta propozycja. Skoro ten żel na powiększenie piersi nie jest drogi i zawiera naturalne, sprawdzone składniki, to sądzę, że warto go przetestować.
#2017-09-27 10:25:17 

Bramka

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Dodam jeszcze, że godnym polecenia produktem dla kobiet są wysokiej jakości kulki waginalne, które służą ćwiczeniu mięśni Kegla, a ponadto sprawiają, że pochwa staje się bardziej czuła na dotyk, co w rezultacie zapewnia silniejsze orgazmy w przyszłości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015