#2017-11-01 21:59:13 

Ptaszyna

Użytkownik

Poszukuję sklepu, hurtowni, domu towarowego, w którym dostanę różne rodzaje majtek damskich – figi, brazyliany, stringi i wiele innych. Czy któryś z forumowiczów jest w stanie mi coś poradzić?
#2017-11-02 00:34:58 

DobryWirus

Użytkownik

Co to są brazyliany? Fig nie kupuj, są lepsze modele, bardziej podkreślające kobiece kształty. Mówię Ci.
#2017-11-02 00:58:50 

Teatralna

Użytkownik

Kolego, bardzo konstruktywna wypowiedź, zwłaszcza w kontekście pytania koleżanki wyżej. Niemniej brazyliany to figi, które podkreślają pośladki i mają inaczej skrojone boku. No, ale mówisz, że figi są brzydkie to trudno. Nie wiesz co tracisz! Wracając do pytania. Z tego co się orientuję fajne damskie brazyliany dostaniesz w jednej z internetowych hurtowni. Tu masz link do nich http://www.hurtowniatomix.pl/c/pl/7_9/5/1/0/long/figi.html. Najlepiej będzie jak sama sobie przejrzysz, bo każdy ma inny gust, ale według mnie wybór jest duży i ciekawy. Oczywiście tutaj masz asortyment dostępny dla klientów hurtowych, więc jeśli szukasz dla siebie, w sensie indywidualnie to raczej nie tu.
#2017-11-02 02:23:55 

DobryWirus

Użytkownik

Koleżanko, czemu tak się oburzasz? Jak dla mnie kobiety powinny podkreślać swoje kształty jak najbardziej i jeśli i te brazyliany tak robią to jestem jak najbardziej na tak.
#2017-11-02 04:33:31 

Ptaszyna

Użytkownik

Wielkie dzięki! Spokojnie, mam zamiar zrobić spore zakupy hurtowe, do własnej firmy. Właśnie o coś takiego mi chodziło, a wiesz może czy znajdę tam halki?
#2017-11-02 06:08:54 

Teatralna

Użytkownik

Znajdziesz, znajdziesz. Wystarczyło wpisać w wyszukiwarce wewnętrznej halka damska i wyskakuje Ci cała zakładka z halkami. Tutaj masz link http://www.hurtowniatomix.pl/c/pl/7_25/5/1/0/long/halki-+sexowne+komplety.html. Przyznam, że i mi kilka modeli wpadło w oko. Z tego co wiem, to sklep, w którym zazwyczaj zaopatruję się u siebie w mieście korzysta z ich oferty, także mogę dodać od siebie, że materiały z jakich jest zrobiona bielizna są bardzo przyjemne w dotyku. Naprawdę warte uwagi.
#2017-11-02 07:07:06 

Ptaszyna

Użytkownik

To akurat bardzo przydatna informacja, bo zależy mi jednak na czymś, co będzie nadawało się do dystrybucji. I nie chciałabym, aby mój potencjalny klient wracał z reklamacjami i zażaleniami, że coś się zmechaciło, albo swędzi. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :)
#2017-11-02 08:53:35 

Teatralna

Użytkownik

Nie ma problemu!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015