#2017-05-01 22:42:14 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Witajcie. Właśnie ruszam z produkcją opakować kartonowych tylko brakuje mi jeszcze jednej podstawowej rzeczy czyli kleju. Znacie może stronę albo firmę gdzie taki klej dostanę? Chodzi mi o taki w sztyfcie do maszyn.
#2017-05-02 01:20:42 

Luzakowy

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Warszawa

Wiek: 27

Jedyne co mi przychodzi na myśl to strona ebordi.pl/ bo tam kiedyś widziałem sporo takich rzeczy jak taśmy, kartony i folie. Musisz sama sprawdzić, bo akurat nie mam teraz możliwości ale jeżeli jest to się nie zastanawiaj bo firma jest bardzo dobrym i rzetelnym kontrahentem ;)
#2017-05-02 03:23:21 

DjDecks

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pasłęk

Wiek: 22

Pewnie że mają takie kleje a dokładnie tutaj na http://ebordi.pl/towar/lista/26/kleje. Co prawda na ten moment widzę tylko dwa rodzaje ale wydawało mi się że kiedyś było ich tam więcej. Zawsze możesz zadzwonić i dopytać jeżeli to co tam jest to akurat do ciebie nie pasuje :P
#2017-05-02 05:13:55 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Mam taką bardzo obszerną instrukcję do maszyny gdzie jest dokładnie napisane jaki to klej ma być. Z tego c wiem to nie może być za krótki czas schnięcia żeby nie zastygł w maszynie. Nie będę wam ściemniać, jeżeli nie znajdę dokładnie takiego to nie wiem co zrobię :P
#2017-05-02 08:00:00 

Czwartkowa

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Frombork

Wiek: 19

To producent urządzenia nie dostarcza wraz z maszyną kleju? W sensie zawsze mi się wydawał, że dają coś na start tak na rozruch maszyny. Ewentualnie zrobisz tak jak ja czyli będziesz tak męczyć głowę producentowi aż dostaniesz wykaz każdego kleju który tam pasuje :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015