#2017-05-11 05:08:28 

Astronautka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Sopot

Wiek: 40

Cześć! Moja koleżanka niedawno wynajmowała mieszkanie jakimś studentom. A raczej nie ona, tylko firma którą wynajęła. Firma zajęła się sprawą wynajmu w sposób imponujący, profesjonalny, moja koleżanka nie musiała się niczym martwić, niczego pilnować i martwić się, że lokatorzy nie płacą za czynsz. Wszystko działało jak w zegarku. Zastanawiam się, czy w odwrotną stronę też to zadziała – gdy to ja szukam mieszkania. Chcę je kupić, a nie wynająć. Do kogo skierowana jest oferta firm, które specjalizują się w zarządzaniu nieruchomościami?
#2017-05-11 06:52:30 

SłodkaJakMiód

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Szczytno

Wiek: 51

Tego typu firmy mają szeroki wachlarz usług, skierowanych zarówno do osób, które kupują mieszkanie, które chcą komuś coś wynająć, a także do deweloperów i właścicieli lokali oraz nieruchomości. Sama widzisz, że każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie. Musisz poszukać odpowiedniej informacji na stronie internetowej konkretnej firmy.
#2017-05-11 09:00:30 

MalinaKalina

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Poznań

Wiek: 45

Byłam w podobnej sytuacji, co Ty. Także szukałam mieszkania do kupienia, a nie znałam się za bardzo na rynku nieruchomości. Koleżanka podrzuciła mi link: http://piterson.pl/. Jest to strona firmy, której profilem jest zarządzanie nieruchomościami Warszawa ma bogatą ofertę, która ułatwia Ci sprawę zakupu lokalu. Pomoc jest skuteczna także w sytuacji, gdy nie możesz zdecydować się na konkretne mieszkanie. Selekcja prowadzona przez firmę pomaga Ci wybrać najlepsze lokum.
#2017-05-11 11:18:59 

Astronautka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Sopot

Wiek: 40

Czyli w ten sposób mogę też zaoszczędzić trochę pieniędzy?
#2017-05-11 13:00:00 

MalinaKalina

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Poznań

Wiek: 45

Oczywiście! Dobro klienta jest na pierwszym miejscu. Dzięki interwencjom firmy zorientujesz się w stanie technicznym budynku, przewidywanych rachunkach, podatkach i tak dalej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015