#2017-05-15 11:34:11 

Frajdek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Września

Wiek: 28

Muszę zrobić badania laboratoryjne, ale nie mam pojęcia gdzie iść. Ponadto jestem zawsze przerażony krwią i panikuję, więc musi to być centrum medyczne, które poradzi sobie z takim panikarzem. Macie jakieś sprawdzone miejsce?
#2017-05-15 14:05:07 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Co wy faceci macie z tym strachem przed badaniami, lekarzami i w ogóle leczeniem? Przecież wizyta u lekarza czy też pobieranie krwi to nic nadzwyczajnego. Tatuaż dacie sobie zrobić, ale z pobraniem krwi to już problem. Nie mogę tego zrozumieć.
#2017-05-15 16:49:56 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

Pomijając kwestie męskiego strachu powiem, że znam jedno centrum medyczne w Gdańsku, które sprawiło, że sama przezwyciężyłam swoją bojaźń przed badaniami. Badania laboratoryjne w Gdańsku wykonuje wiele ośrodków, ale tam jest naprawdę super - pielęgniarki bardzo miłe i jak widzą, że się boisz to podchodzą jak do dziecka. Jakby mogły to po badaniach ucałowałyby w czoło. Więcej na temat badań dowiesz się z ich strony internetowej http://medami.pl/badania-laboratoryjne/. Jest tam też pełna lista wykonywanych zabiegów, więc zapoznaj się z nią zanim udasz się do ośrodka.
#2017-05-15 18:00:42 

DjDecks

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pasłęk

Wiek: 22

Znam to miejsce! Chodzę tam do lekarza i też miałem kilka razy wykonywane badania. Nie ma się czego bać kolega. Tak jak poprzedniczka mówi, Panie są bardzo miłe i robią wszystko tak, abyś nie poczuł żadnego bólu.
#2017-05-15 20:35:00 

Frajdek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Września

Wiek: 28

No dobra, zdobędę się na odwagę i pójdę tam. Mam nadzieję, że faktycznie będzie tak jak mówicie, bo jak nie to ucieknę z fotela:) Mimo wszystko dziękuję Wam za pomoc - bez Was pewnie w ogóle bym nie poszedł na żadne badania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015