#2017-05-11 10:09:49 

MalinaKalina

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Poznań

Wiek: 45

Witam, czeka mnie spora przeprowadzka, do przetransportowania naprawdę sporo materiałów, jest też kilka mebli antycznych, dlatego zależy mi na firmie, która będzie solidna i zabezpieczy meble nas czas transportu tak, żeby nie uległy żadnym uszkodzeniom, ktoś słyszał o takiej firmie i może polecić cokolwiek godnego uwagi?
#2017-05-11 10:57:45 

SłodkaJakMiód

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Szczytno

Wiek: 51

wystarczy poszukać w Internecie, przecież teraz jest całe mnóstwo takich firm, a Warszawie jest ich na pewno sporo, większość oferuje takie usługi, o jakie pytasz
#2017-05-11 12:50:20 

MalinaKalina

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Poznań

Wiek: 45

materiały, które potrzebuję przetransportować są dość delikatne i kosztowne, więc wolałabym sprawdzoną firmę, żeby mieć pewność, że nic nie ulegnie zniszczeniu
#2017-05-11 13:59:22 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

jeśli chodzi o przeprowadzki na warszawskiej Ochocie, najlepsza firma to http://wikiprzeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa/, są naprawdę godni polecenia, w swojej ofercie mają również transport antyków i dzieł sztuki, potrzebny sprzęt do zabezpieczenia takich mebli, przeprowadzka z nimi trwa bardzo krótko, jeśli zależy ci na czasie
#2017-05-11 15:07:26 

Astronautka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Sopot

Wiek: 40

również polecam tą firmę, musiałam przewieźć kilka rzeczy na drugi koniec Warszawy i bałam się, że albo będzie to trwać wieki albo będzie kosztować miliony, nic z tych rzeczy, nie dość, że transport przebiegł sprawnie, to jeszcze ceny są naprawdę atrakcyjne
#2017-05-11 15:54:16 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

ostatnio korzystałem z usług tej firmy WikiPrzeprowadzki.pl, przyjaciel mi ją polecił, mówił, że solidna i, że przeprowadzka przeprowadzona w mgnieniu oka no i się nie mylił, duże samochody, mieszczą sporo rzeczy, nawet mebli, do tego sprawna obsługa, jeśli trzeba pomogą wszystko wyładować i pownosić do mieszkania
#2017-05-11 16:39:46 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

racja, to porządna firma, zresztą dość znana w Warszawie, jeśli nie jesteś przekonana co do tego, czy warto się nimi zainteresować, sprawdź sobie ich klientów, myślę, że to jest wystarczająca rekomendacja, poza tym, z tego, co słyszałam, firma ma dość spore doświadczenie w przeprowadzkach, więc na pewno wie jak zabezpieczyć antyki, czy dzieła sztuki, żeby nie uległy zniszczeniu podczas transportu
#2017-05-11 18:00:00 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

ta firma jest najlepsza! Nienawidzę przeprowadzek, pewnie jak większość ludzi, zawsze się nimi stresuje i martwię, że coś pójdzie nie tak, znajoma poleciła mi tą firmę i jestem bardzo zadowolona
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015