#2017-07-07 08:34:56 

DjDecks

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pasłęk

Wiek: 22

Zastanawiam się coraz intensywniej nad zapisaniem się na kurs instruktora wspinaczki. Interesuje mnie ten zawód, ponieważ lubię aktywność fizyczną i zawsze byłem przewodniczącym na zajęciach wychowania fizycznego. Myślę, że po takim kursie byłoby łatwiej o pracę w zawodzie. Czy możecie mi polecić jakieś szkoły, które szkole instruktorów wspinaczki?
#2017-07-07 11:31:30 

Frajdek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Września

Wiek: 28

Cześć, brawo za ambitne plany – ja też się spełniam w tym zawodzie. Mogę jak najbardziej polecić – w zawodzie instruktora całe życie jest przygodą, rozrywką. Cały czas spotyka Cię coś nowego, no i trzymasz formę. Najlepsze, co możesz zrobić to ostrożnie dobrać instruktora – ponieważ zły instruktor może Cię skutecznie zniechęcić. Żeby uniknąć takich sytuacji, wybierz sprawdzoną szkołę. Wejdź na stronę internetową szkoły alpinizmu polskaszkolaalpinizmu.pl i zapoznaj się z profilami instruktorów – każdy może nauczyć Cię czegoś innego, wartościowego.
#2017-07-07 13:01:50 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

Ja miałam instruktorkę, kobietę. Świetnie się dogadywałyśmy, wiele się nauczyłam, pokochałam aktywność fizyczną i zdobyłam uprawnienia do wykonywania świetnego zawodu. Ceny są okej, zresztą wiedza jest i tak bezcenna – nie warto się długo zastanawiać.
#2017-07-07 14:16:37 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Jeśli chcesz zobaczyć, jak to wszystko wygląda od strony praktycznej, wejdź na kanał Youtube szkoły. Znajdziesz tam ciekawe materiały wideo, które mogą być uzupełnieniem szkolenia.
#2017-07-07 17:14:56 

FejmONA

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 21

Na stronie można znaleźć też wiele innych treści, które są uzupełnieniem szkoleń dostępnych w szkole. Ja bardzo chętnie korzystałam z różnych materiałów do pobrania na ich stronie.
#2017-07-07 19:56:00 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Jeśli interesuje Cię kurs instruktora wspinaczki, wejdź na stronę internetową: https://polskaszkolaalpinizmu.pl/kurs-na-instruktora-wspinaczki.html. Jest to połączenie teorii i praktyki – ja myślę, że to jest nierozerwalny związek. Jeśli chodzi o część praktyczną (specjalistyczną), możesz przed rozpoczęciem kursu zobaczyć jego strukturę, czyli zagadnienia realizowane na kursie instruktora wspinaczki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015