#2017-11-27 16:09:18 

Burzliwy

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Częstochowa

Wiek: 36

Szukam firmy przeprowadzkowej, która kompleksowo zajęłaby się nie tylko transportem rzeczy i ich wniesieniem do nowego mieszkania, ale też zajęłaby się pakowaniem, zabezpieczeniem sprzętów AGD i mebli do przeprowadzki. Po prostu potrzebuję firmy przeprowadzkowej z prawdziwego zdarzenia.
#2017-11-27 16:20:48 

Krossman

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Opole

Wiek: 35

Z twojego opisu wynika, ze szukasz firmy przeprowadzkowej dokładnie jak ta http://fachowe-przeprowadzki.pl/. Korzystałem z jej usług i z czystym sumieniem polecam. ogólnie jestem bardzo zajętym człowiekiem, dużo pracuję, zwłaszcza na zagranicznych wyjazdach i nie miałem czasu na te wszystkie niedogodności z przeprowadzką. A tu przyjechała ekipa, spakowała wszystkie rzeczy w ciągu jednego dnia, podstawili samochody, znieśli, przewieźli wszystkie rzeczy i wypakowali w nowym miejscu. Nawet meble na powrót skręcili do ich pierwotnego kształtu. Nie sądziłem, ze tak przyjemne mogą być przeprowadzki Luboń naprawdę zyskał w moich oczach za takich fachowców.
#2017-11-27 17:51:47 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

O też bym chciała takie mieć doświadczenia z przeprowadzek, ale niestety. Na studiach przewoziłam się autobusami, a później swoim samochodem :(
#2017-11-27 18:29:26 

Burzliwy

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Częstochowa

Wiek: 36

Dzięki za polecenie, już sprawdziłem i mam prawie wszystko ogarnięte. A powiedz mi jeszcze jak to jest z umową z nimi, nie ma kłopotu? Bo wolałbym mieć zabezpieczenie.
#2017-11-27 20:00:00 

Krossman

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Opole

Wiek: 35

Umowa o przewóz to podstawa. W moim przypadku też zawierałem, nawet właściciel sam zaproponował.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015