#2017-03-28 12:35:56 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Mam pytanie jak w temacie, a więc jak cenowo wygląda zarejestrowanie swojej firmy na Słowacji i co trzeba będzie przygotować żeby załatwić to sprawnie? Niestety nie mam zbyt dużej wiedzy o przepisach w tym kraju.
#2017-03-28 13:33:40 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Bardzo dokładnie masz wszystko wyjaśnione na tej stronie www.firma-w-czechach.pl/dzialalnosc-gospodarcza-na-slowacji/ i możesz od razu zgłosić się do kancelarii po pomoc w rejestracji. Sami wykonują wszelkie formalności, udzielają informacji co będziesz potrzebował, ile to kosztuje. Masz kompleksową pomoc przy zakładaniu firmy, bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie, bo wszystko pod okiem świetnych prawników.
#2017-03-28 16:26:13 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Mnie w sumie spółka interesuje, a i ceny podane są tam w widełkach…Kancelaria w ogóle pomaga też później, jak firma już działa?
#2017-03-28 18:00:00 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

No to o spółkach na Słowacji masz tutaj informacje www.firma-w-czechach.pl/spolki-na-slowacji/. Jak pisałam, skontaktuj się z nimi i po rozmowie dowiesz się konkretów. Prowizja za ich pracę jest niewielka, a usługi bardzo pomagają sprawnie zarejestrować firmę na Słowacji, a i później możesz korzystać z pomocy prawnej jak już firmę prowadzisz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015