#2017-04-11 14:42:08 

Burzliwy

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Częstochowa

Wiek: 36

Za pare miesięcy organizuje targi dla sprzedawcow. No i potrzebuje co najmniej kilka hostess w Gdańsku. Czy macie jakas obcykaną agencję hostess?
#2017-04-11 16:11:15 

Krossman

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Opole

Wiek: 35

Teraz jest coraz wiecej agencji hostess i mysle ze bez trudu znajdzies taka która ci będzie w pelni odpowiadala.
#2017-04-11 17:44:29 

DjDecks

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pasłęk

Wiek: 22

Kiedy potrzebne sa hostessy to wiadomo ze agencja hostess ma już wczesniej sprawdzone osoby. Warto czasem zapytac czym hostessy się zajmuja. Bo prawda jest ze te dziewczyny często pracuja w kilku firmach jednoczesnie a ty nie możesz położyć targow. Bo to twoja kasa.
#2017-04-11 19:10:01 

Luzakowy

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Warszawa

Wiek: 27

Dla mnie liczy się to czy dana hostessa umie poprowadzic choćby krotka rozmowe. Bo bez tego to trudno żeby była to efektywna współpraca. Teraz nie ma raczej problemu ze znalezieniem dobrej hostessy Gdańsk to jedno z tych miast gdzie działają agencje hostess. Zobacz tu http://www.hostamo.pl/hostessy-trojmiasto/ ja od nich wynajmowałem kilka dziewczat. Bardzo dobrze się prezentowaly no i nie było zadnego spoznialstwa jak mi się raz zdarzylo.
#2017-04-11 19:48:48 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Prawda jest taka ze praca jako hostessa jest czasem wymagajaca. Bo czasem targi np. potrafia trwac nawet caly dzien no i wtedy przez caly dzien trzeba zachowac forme.
#2017-04-11 19:59:00 

Luzakowy

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Warszawa

Wiek: 27

Wg mnie Hostamo ma naprawde ogarniete dziewczyny. Wiedza co maja robic. Gdzie stac, jak ustawic cialo. Nie wyglądają dretwo, ale tez bez przerwy się nie uśmiechają jak glupie krowy na pastwisku. A wygląd naprawde w porzadku. No i znaja co to kultura znaczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015