#2016-11-28 14:41:51 

Krossman

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Opole

Wiek: 35

Czesć! Żona ciągle mi marudzi ze sie postarzała, czuje sie staro i brzydko itd. Szczerze to nie wiem o co jej chodzi bo podoba mi siecaly czas, wlasciwie to uwazam ze po 30 zaczela rozkwitać no ale z koniem sie kopał nie bede. Skoro zadnetlumaczenia nie pomagaja to trzeba jej kupić jakiś karnet na zabiegi kosmetyczne. Czytałem ze najlepiej byłoby zaczac od konturu twarzy – co w takim wypadku powinienem kupić?
#2016-11-28 17:36:58 

Burzliwy

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Częstochowa

Wiek: 36

Moja tez marudzi ale co zrobisz? One tak już mają...
#2016-11-28 19:22:23 

Teatralna

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Augustów

Wiek: 30

Wiesz, najlepiej zrobić zabiegi kwasowe to one zazwyczaj poprawiają kontur twarzy i wypełniają ubytki w tkance skórnej. Stosuję od dawna i czas zdecydowanie zwolnił i jest dla mnie łaskawszy :). Proponowałabym jednak znaleźć sprawdzony i renomowany gabinet pójść z żoną i niech jakis specjalista oceni czego najbardziej jej trzeba. Najrozsądniejsze wyjśce według mnie. A co do marudzenia to fakt, do ksometyczek trzeba chodzic ale z drugiej strony ważna jest też atencja.
#2016-11-28 21:35:00 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Mój partner zrobił mi ostatnio prezent i zabrał mnie na urodziny na manicure, pedicure i masaż. Strasznie mnie to ucieszyło bo właśnie tego potrzebowałam, ładnych paznokci i odrobiny zainteresowania moim wygladem. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki ze Twoja zona takzesie ucieszy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015