#2017-04-27 15:55:31 

Burzliwy

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Częstochowa

Wiek: 36

Witam. Wyposażam swój zakład i chcę zapewnić moim pracownikom wszystkie niezbędne warunki. Jest mi potrzebnych wiele mebli BHP do szatni zakładu ale ponieważ niedawno dopiero zacząłem i nie dysponuję zbyt duzym budżetem, chciałbym kupić produkty naprawdę dobre, które posłużą długi czas (a wiadomo, że w pośpiechu nikt nie będzie się z nimi specjalnie ostrożnie obchodził a nie zamierzam montować monitoringu żeby sprawdzać czy ktoś gwałtownie czy ostrożnie zamyka szafkę) a jednocześnie niedrogie. Poleci ktoś jaką ofertę tego typu?
#2017-04-27 17:40:49 

UprzejmaDama

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Hel

Wiek: 31

Z tego co wiem, są specjalnie sklepy z wyposażeniem BHP, co prawda głównie chyba jest to odzież i jakieś akcesoria typu szelki zabezpieczające do pracy na wysokości ale wydaje mi się że jakieś szafki na ubrania też powinny być
#2017-04-27 18:36:38 

Burzliwy

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Częstochowa

Wiek: 36

Przejrzałem kilka takich sklepów i właśnie tak jak piszesz były tam tylko takie artykuły, pomniejsze że tak powiem
#2017-04-27 19:49:04 

Krossman

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Opole

Wiek: 35

Sądzę że to będzie świetna oferta https://x47.pl/Meble-metalowe/Szafy-ubraniowe-BHP-socjalne. Nie jest to typowy sklep z BHP bo tam faktycznie dostaniesz takie rzeczy jak sam wiesz, ten sklep ma przede wszystkim duży wybór metalowych mebli dla różnych środowisk, między innymi właśnie do zakładów pracy. Tutaj wkleiłem ci akurat szafy ubraniowe ale sądzę że dużo innych propozycji z tego asortymentu może ci się przydać
#2017-04-27 20:32:56 

Burzliwy

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Częstochowa

Wiek: 36

Dzięki. No muszę powiedzieć że te meble prezentują się dużo ładniej niż myślałem, sądziłem że będą dość obskurne jak to zwykle widuję w jakichś zakładach ale zwykle są stare a te widać że nowoczesne. Super, dzięki, może i do swojego gabinetu coś znajdę w tej ofercie :)
#2017-04-27 22:36:00 

Krossman

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Opole

Wiek: 35

Bardzo możliwe, zwłaszcza jeśli zależy ci na szczególnej trwałości. Może też w gabinecie przyda ci się sejf na kasę albo jakieś tajne dokumenty :) Jak tak to zajrzyj tutaj https://x47.pl/Sejfy/Sejfy-scienne-podlogowe, jest w czym wybierać też jeśli chodzi o inne rodzaje sejfów, mają chyba wszystkie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015