#2017-04-18 06:08:30 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Otwieram temat do dyskusji nad obecną sytuacją branży tokarskiej we Wrocławiu + ewentualnie w najbliższej okolicy. Mam zamiar wreszcie otworzyć swój biznes i moja praca będzie prawdopodobnie bardzo mocno związana tak generalnie z obróbką metali, bo będę potrzebował regularnie specyficznych części metalowych. Wolę być pewien, że znajdę uczciwych podwykonawów. Czekam na wasze opinie
#2017-04-18 07:45:14 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

Jak dla mnie to tokarstwo takie w tradycyjnym tego słowa znaczeniu już odchodzi do lamusa, szczególnie w miastach jak Wrocław. Koncerny połykają rodzinne zakłady jeden po drugim
#2017-04-18 09:41:27 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Trochę w tym racji jest ale pamiętajmy że ci najlepsi z największym doświadczeniem się trzymają i będa trzymać. Stali klienci jednak wolą osobisty kontakt z fachowcami i nie mają zamiaru nagle stać się anonimowi. Każdy chce indywidualnego podejścia. Przykład dosłownie z mojej ulicy to Sitkowscy, pewnie nie tylko ja ich znam. Rodzinnna firma a mają się świetnie
#2017-04-18 11:59:55 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

A mogę kolegą poprosić o jakiś kontakt do nich? Chyba, że jest coś z nimi nie tak.
#2017-04-18 13:56:46 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

A skąd, to jest bardzo uczciwa firm, która tokarstwo we Wrocławiu uprawiała jeszcze w ubiegłym tysiącleciu. Oni na pewno sprostają twoim wymaganiom. Najlepiej wejść na stronę https://sitkowscy.pl/oferta/toczenie/ i samemu poczytać o ich technikach tokarskich itp.
#2017-04-18 14:30:00 

Burzliwy

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Częstochowa

Wiek: 36

To moja rada jest może taka bardziej pośrednia. Wybierz sobie już na wstępie jednego tokarza, który ci będzie wszystko wykonywał, bo ja kilka razy już zmieniałem i to jest bardzo skomplikowane, żeby z każdym na nowo omawiać wszystkie warunki i tak dalej. Dogadaj się z jednym zakładem tokarskim i się go trzymaj
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015