#2017-09-08 12:35:36 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

Przeprowadziłam się z mężem i moim pięcioletnim synem do Poznania i jesteśmy tutaj całkowicie nowi. Szukam fajnego przedszkola dla mojego syna, który jest roztropnym chłpcem i potrafi sobie w wielu przypadkach dać radę. Polećcie proszę jakieś przedszkole, które sami sprawdziliście.
#2017-09-08 13:12:39 

Astronautka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Sopot

Wiek: 40

No to witamy w nowym miejscu. Wydaje mi się, że najlepszym przedszkolem, a właściwie to mi się nie wydaje tylko jestem pewna jest latawce-dmuchawce.pl, które obsługuje maluchów już od trzech lat do zerówki. Znam przynajmniej kilku rodziców, którzy posyłają tam swoje dzieci i kazdy z usmiechem opowiada o tym przedszkolu.
#2017-09-08 16:00:23 

Ptaszyna

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 28

To ekstra...
#2017-09-08 16:46:08 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

To jest niepubliczne przedszkole, a więcej o nim tutaj http://latawce-dmuchawce.pl/, możesz na przykład zobaczyć jak wygląda przykładowy rozkład dnia dla maluchów, czy formy dodatkowych zajęć. Jeśli miałbym polecić jakieś przedszkola w Poznaniu to tylko i wyłącznie to.
#2017-09-08 18:30:00 

SłodkaJakMiód

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Szczytno

Wiek: 51

A i koszty w porównaniu z innymi placówkami wcale nie są wysokie. Kilkaset złotych za taką opiekę to bardzo mało, tym bardziej, że w innym placówkach za dużo gorsze warunki często trzeba zapłacić więcej. A no i jeszcze za wszystko co dodatkowe to trzeba płacić, co we wspomnianym przedszkolu jest nie do pomyślenia. Więc jakby co to ja też polecam, bo wiem na co można tutaj liczyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015