#2015-12-10 09:36:02 

MalinaKalina

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Poznań

Wiek: 45

Witam serdecznie. Za dwa miesiące mają odbyć się na Targach Poznańskich targi ślubne. Będę się na tych targach pierwszy raz wystawiać, a tym samym promować swoją markę. Mam do zaprezentowania mnóstwo ślubnych gadżetów, ale przede wszystkim chcę pokazać najnowszą kolekcję sukien ślubnych. Mam ich dziesięć w swym dorobku. Będę potrzebowała kobiet, które umiejętnie i z klasą wyeksponują ich piękno. Możecie mi podpowiedzieć skąd wziąć kompetentne dziewczyny do tego zadania? Bardzo mi zależy, by wszystko pięknie wypadło, bo od tego zależy przyszłość mojej firmy.
#2015-12-10 10:01:00 

MalinaKalina

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Poznań

Wiek: 45

No jak skąd? Jak wszystko w dzisiejszych czasach, czyli z internetu. Pod hasłem hostessa targi znajdziesz multum ofert poszczególnych kobiet oraz całych agencji. Do wyboru do koloru, także Ty określasz kryteria i decydujesz.
#2015-12-10 10:45:24 

Czwartkowa

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Frombork

Wiek: 19

Owszem, hostessy też będą potrzebne do zaprezentowania gadżetów, rozdawania poczęstunku, witania gości i tego typu czynności, także wielkie dzięki za wskazówki. Do zaprezentowania moich sukien ślubnych potrzebuję jednak profesjonalnych modelek, a nie hostess.
#2015-12-10 12:29:27 

SłodkaJakMiód

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Szczytno

Wiek: 51

Zaufaj mi, te pojęcia często stosowane są wymiennie. Wszystkie dziewczyny w agencjach znają się doskonale na swej pracy. Zresztą w renomowanych agencjach masz i hostessy i modelki, więc niczym się nie martw. Wpisz sobie w google „agencja modelek Poznań”, a znajdziesz oferty najrozmaitszych agencji z miasta i okolic. Na swych stronach mają oni oferty, cenniki, ale przede wszystkim galerie, więc możesz sobie popatrzeć i wybrać najodpowiedniejsze do Twojej kolekcji modelki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015