#2015-12-10 08:33:18 

FraneK

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Częstochowa

Wiek: 22

Od dawna wykonuje wszystkie remonty w domu samodzielnie, ale w grę w najbliższym czasie wchodzą pracę z instalacją gazową. Nie jestem do końca przekonany, czy powinienem się brać za tego typu robotę. To jednak gaz i nigdy nie wiadomo, co się może z nim wydarzyć. Ale korci mnie, żeby spróbować.
#2015-12-10 09:33:48 

CośZjem

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 41

Sam sobie odpowiedziałeś czy brać się czy nie. To według mnie zbyt niebezpieczne, aby osoba bez odpowiednich uprawnień brała się za taką robotę. Zrobić pewnie zrobisz, ale nie masz pewności, czy za jakiś czas nie dojdzie do jakiś wycieków, nie mówiąc już o poważniejszych efektach Twojej amatorskiej pracy.
#2015-12-10 12:09:17 

DobryWirus

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Frombork

Wiek: 47

Jeśli masz smykałkę do remontów to spróbuj. Przy tym pierwszym razie wziąłbym do pomocy fachowca i wybrał najprostsze rozwiązania. Ja samodzielnie wykonałem instalacje hydrauliczne Poznań dysponuje sporą liczbą specjalistów, ale ten, który był u mnie spełniał raczej rolę asystenta, niż głównego wykonawcy.
#2015-12-10 13:11:50 

Czwartkowa

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Frombork

Wiek: 19

Mój mąż nie robił wiele, jeśli chodzi o prace przy instalacji gazowej, kupił jedynie reduktor do butli gazowej i go zmienił. Powiedział, że niczego więcej się nie podejmuje, bo nie jest pewny swoich umiejętności. Ale i tak prosi zawsze fachowca, żeby skontrolował jego pracę.
#2015-12-10 13:53:35 

MalinaKalina

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Poznań

Wiek: 45

Dla mojego męża nie ma tajemnic remontowych i budowlanych. Jak trzeba to zajmie się gazem, a jak trzeba to zamontuje kotły do ogrzewania. Taki mężczyzna w domu to prawdziwy skarb.
#2015-12-10 13:55:38 

41Pancio41

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Katowice

Wiek: 48

Wybieraj zawsze najprostsze rozwiązania, czyli takie, które nie wymagają wielkiego nakładu pracy i są tak skonstruowane, żeby ułatwić życie monterowi. Ostatnio montowałem system Viega Poznań jest jednym z wielu miast, w którym można go kupić i mimo, że robiłem to pierwszy raz, poszło mi idealnie. Instrukcja, instrukcja i jeszcze raz instrukcja.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015